Dead Island 2 w kwietniu trafi na Steama! Autorzy przygotowali z tej okazji specjalną niespodziankę

lubiegrac news Dead Island 2 w kwietniu trafi na Steama! Autorzy przygotowali
Dead Island 2 w kwietniu trafi na Steama! Autorzy przygotowali z tej okazji specjalną niespodziankęTamer Adas | 13 lutego 2024, 23:55

Już za dwa miesiące Dead Island 2 oficjalnie trafi na Steama, gdzie kolejna grupa graczy będzie miała okazję do zmierzenia się z kolejną apokalipsą zombie, która tym razem dotknęła słynne Los Angeles. Autorzy z tej okazji zdecydowali się przygotować pewną niespodziankę!

Dzisiejszego wieczora Dambuster Studios i Deep Silver oficjalnie zdecydowały się zdradzić, że już 22 kwietnia dojdzie do oficjalnej premiery Dead Island 2 na platformie Steam, dzięki czemu kolejni gracze będą mieli okazję wybrać się do HELL-A, aby zmierzyć się w wyjątkowo brutalny sposób z licznymi nieumarlakami!

Za dwa miesiące nowa grupa graczy będzie miała możliwość zapoznania się z szeregiem miejsc, tak doskonale znanych jak Beverly Hills, Venice Beach czy Santa Monica, niestety w ramach świata przedstawionego wszystkie te przestrzenie wypełniają niebezpieczne potwory oraz sztywniaki, które są głodne ludzkiego mięska!

Przeczytaj również: TOP 10 gier o Zombie! W jakich grach mierzyliśmy się z nieumarłymi monstrami? Gdzie mierzymy się z nieumarlakami?

Zestaw Ocaleńców nada przygodzie cel uratowania się z piekła na Ziemi, choć... w trakcie tej wyprawy okaże się, że dojdzie do szeregu zdarzeń, które spowodują, że być może pojawi się jeszcze jedno zadanie. Aby je zrealizować, dojdzie do szeregu realistycznych pojedynków, które poprzez system F.L.E.S.H., czyli Całkowicie Lokalizacyjnemu Systemowi Patroszenia Humanoidów (Fully Locational Evisceration System for Humanoids) będą jednocześnie przerażać oraz zachwycać.

Na naszych łamach jest już dostępna recenzja Dead Island 2, w której podobnie do wielu graczy ze sporym uznaniem podchodzimy do pracy deweloperów, którzy pozytywnie zaskoczyli i pomimo licznych problemów projektu, ostatecznie byli w stanie dostarczyć naprawdę jakościową rozgrywkę z solidną fabułą.

Do 15 lutego do godziny 17:00 naszego czasu właśnie na platformie Valve dostępy będzie specjalny 75% rabat na Dead Island Retro Revenge, natomiast Dead Island Riptide - Definitive Edition można zgarnąć zupełnie za darmo!

Pełnoprawna premiera Dead Island 2 miała miejsce 21 kwietnia 2023 roku na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i PlayStation 5. Wersja na Steam będzie dostępna od 22 kwietnia.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners