Wystartował konkurs Dead Island 2 x Iiyama z monitorem G-Master GB2790QSU Red Eagle do wygrania!

lubiegrac newsy hardware Wystartował konkurs Dead Island 2 x Iiyama z monitorem G-Master GB2790QSU Red Eagle do wygrania!
Wystartował konkurs Dead Island 2 x Iiyama z monitorem G-Master GB2790QSU Red Eagle do wygrania!Tamer Adas | 12 kwietnia 2023, 07:15

Oficjalnie wystartował konkurs Dead Island 2 x Iiyama, dzięki któremu łatwo można dać sobie szansę na wygranie ciekawych nagród. Jeżeli to się jednak nie uda, na rynku znajdą się trzy specjalne pakiety.

Wczoraj oficjalnie wystartowała współpraca pomiędzy Marką Iiyama oraz polskim oddziałem Koch Media, dzięki czemu dojdzie do wielkiego zderzenia się ze sobą znanych i cenionych monitorów wraz z nadchodzącą kontynuacją hitu opracowanego przed wieloma już laty przez Techland.

Zapoznaj się także z naszą recenzją iiyama G-Master GB2790QSU-B1

Aby przygotować fanów na nadejście drugiej części od Dambuster zorganizowano specjalny konkurs, w ramach którego można wygrać nagrody takie jak monitor iiyama G-Master GB2790QSU Red Eagle, gra Dead Island 2 w wersji Pulp Edition na wybraną platformę, koszulki Dead Island 2 czy podkładkę pod myszkę G-Pad Pro iiyama G-Master.

Na naszym rynku pojawią się także specjalne zestawy łączące wspomniane DI 2 Pulp Edition wraz z trzema monitorami:

Dead Island 2 zadebiutuje po przesunięciu premiery za kilka dni, 21 kwietnia 2023 roku na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputerach osobistych oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners