Deadpool 3 z Wolverinem w 2024 roku! Ryan Rynolds oraz Hugh Jackman zaskakują fanów superbohaterów Marvela!

lubiegrac newsy filmowe Deadpool 3 z Wolverinem w 2024 roku! Ryan Rynolds oraz Hugh
Deadpool 3 z Wolverinem w 2024 roku! Ryan Rynolds oraz Hugh Jackman zaskakują fanów superbohaterów Marvela!Tamer Adas | 28 września 2022, 22:25

Wczoraj w nocy Ryna Reynolds pozytywnie zadziwił swoich fanów, zapowiadając, że Deadpool 3 ukaże się w 2024 roku! Na końcu materiału pojawiła się zajawka, którą dzisiaj oficjalnie potwierdzono, tak w trzeciej odsłonie dojdzie do filmowego starcia pomiędzy Deadpoolem oraz Wolverinem, w którego po raz kolejny wcieli się Hugh Jackman.

Wydawać się mogło, że Jackman już nie zdecyduje się powrócić do roli Wolverine'a, z którą był przez ostatnie lata kojarzony. Jak się jednak okazuje, to nie będzie jednak koniec! Jeden z najbardziej znanych mutantów po raz kolejny z tym samym aktorem pojawi się na Srebrnym Ekranem. Tym razem jednak dojdzie do wielkiego, filmowego i szalonego spotkania z Ryanem Reynoldsem, ponownie występującym jako Deadpool! Trzecia część realizowana już pod skrzydłami Disney'a, ma być pierwszym tego typu filmem z kategorii R (w Stanach to kategoria jedynie dla dorosłych widzów).

Na tę chwilę szczegóły nie są jeszcze znane, spodziewać się możemy jednak mocnego, zabawnego oraz bezkompromisowego zderzenia, utrzymanego w lubianej przez widzów formule, pytanie brzmi jednak czy poziom faktycznie uda się zachować, czy też autorzy poniosą porażkę, jak miało to miejsce, chociażby w przypadku Thora Miłość i Grom, gdzie pójście w to samo tylko więcej i mocniej, nie wystarczyło.

Zapoznaj się również z: Marvel nie chce tworzyć uniwersum ze swoich gier. Mogłoby to ograniczyć ich produkcję

O czym będzie Deadpool 3?

Fabuła Deadpool 3 nie jest nam jeszcze znana, spodziewać się możemy jednak niezwykłego spotkania, podczas której oboje będą się mierzyć ze sobą, co z czasem zapewne przekształci się w prawdziwą, choć niezwykłą przyjaźń. Na tę chwile jednak możemy jedynie domniemywać, czego się możemy spodziewać po tym zderzeniu słynnych postaci ze świata komiksowego Marvela.

Obsada Deadpool 3

W obsadzie [TYTUŁ] z pewnością znajdzie się Ryan Reynolds, który nie tylko wciela się w główną rolę, ale w zasadzie pełni najważniejszą osobę w całym projekcie. To właśnie ten aktor wziął na siebie odpowiedzialność markę, jej rozwój oraz charakter, co niezwykle ceni sobie nie tylko FOX, ale obecnie także i Disney. Drugą największą gwiazdą zostanie Hugh Jackman, który ku zaskoczeniu wielu widzów, po raz kolejny wciela się w Wolverine'a, co miało przecież nastąpić... w Loganie!

Kiedy zadebiutuje Deadpool 3?

Deadpool 3 zadebiutuje dokładnie 6 września 2024 roku na świecie. Miejmy nadzieję, że przynajmniej ten film nie zostanie przesunięty na późniejszy termin...

Zwiastun Deadpool 3

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners