Death Stranding 2 powróci przy okazji The Game Awards 2023?

lubiegrac news Death Stranding 2 powróci przy okazji The Game Awards 2023?
Death Stranding 2 powróci przy okazji The Game Awards 2023?Tamer Adas | 27 listopada 2023, 06:00

Jedna grafika w mediach społecznościowych ujawniła Death Stranding 2 powróci przy okazji The Game Awards 2023? Czy przypadkiem nie doszło do zbyt wczesnego przecieku?

Przed prawie dwoma laty Kojima Productions i Sony Interactive Entertainment oficjalnie ujawniły Death Stranding 2 On the Beach, tymczasem w sieci poprzez grafikę i interakcję doszło do najpewniejszego zdradzenia informacji o tym, że tytuł powróci na The Game Awards.

Ujęcie uchwycone przez Oklami13 sugeruje, że Hideo Kojima i jego zespół mogą się przygotowywać do ujawnienia drugiego zwiastuna swojej nadchodzącej gry.

Zapoznaj się również z: Top 10 płatnych gier Android - Jakie tytuły warto zakupić na smartfonach i tabletach z systemem Google'a?

O tytule już dawno nic nie słyszeliśmy, a kilka ujęć może być faktyczną sugestią przygotowywanego materiału, a być może... tak nie będzie. Być może będzie to jednak inny tytuł, który studio realizuje z Microsoftem w ramach technologii strumieniowania.

TGA 2023 odbędzie się już niebawem, a to oznacza, że w najbliższych dniach zapewne doczekamy się potwierdzenia kilku tytułów, które zagoszczą podczas kilkugodzinnej gali rozdania nagród.

 

 

Death Stranding 2 On the Beach nie ma oficjalnej daty premiery. Gra zmierza jedynie na konsolę PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/death-stranding-2-seemingly-teased-for-the-game-awards

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners