Czy Death Stranding 2 zaskoczy? Kojima Productions ponownie prezentuje swój tytuł... - SoP 31.01.2024

lubiegrac news Czy Death Stranding 2 zaskoczy? Kojima Productions ponownie
Czy Death Stranding 2 zaskoczy? Kojima Productions ponownie prezentuje swój tytuł... - SoP 31.01.2024Tamer Adas | 31 stycznia 2024, 23:35

Wiele ostatnio mówiło się o tym, że przygotowywana jest publikacja nowego zwiastuna Death Stranding 2. Podczas State of Play 31 stycznia 2024 r. faktycznie doczekaliśmy się nowego materiału wideo!

Death Stranding 2 On the Beach na State of Play 31 stycznia 2024

Niedawno oficjalnie ujawniono OD, w związku z czym fani pierwszego Death Stranding musieli dłużej odczekać na kolejny materiał wideo oraz odpowiedź na pytanie, jak zaprezentowana fabuła potoczy się dalej. Podczas wydarzenia organizowanego przez Sony Interactive Entertainment poznaliśmy odpowiedź.

No tak jakby, gdyż jak to z tytułami od zespołu Hideo Kojimy bywa, nie ma tutaj żadnych łatwych odpowiedzi, w związku z czym brak ich w ramach najnowszego materiału wideo jest faktycznie tak samo.

Przeczytaj również: A oto i nieźle prezentujące się Metro Awakening VR! - SoP 31.01.2024

Faktycznie mogliśmy się jednak przekonać o tym, że już wkrótce ukaże się kolejna naprawdę dobrze prezentująca się produkcja, która ma szansę zaoferować jeszcze większą głębię i być może nawet sensu. O odpowiedziach na pytania z "Jedynki" nie wspominając.

Jeżeli sądziliście, że poprzednim razem było dziwnie to... teraz szykujcie się na jeszcze wyższy poziom tego typu doznań...

Nie zabrakło także wypowiedzi o kolejnym projekcie, który ma być powrotem Hideo oraz zespołu Kojima Productions do tematyki szpiegowskiej oraz planów ekranizacji, gdyż... rozmowa odbywała się w siedzibie wytwórni Sony Pictures oraz Columbii.

Death Stranding 2 On the Beach ma ukazać się w 2025 r. Gra zmierza jedynie na konsolę PlayStation 5.

Zwiastun Death Stranding 2 On the Beach z State of Play 31 stycznia 2024

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners