Debiut Skull and Bones został przesunięty... ponownie. Ubisoft anulowało również trzy niezapowiedziane produkcje

lubiegrac news Debiut Skull and Bones został przesunięty... ponownie
Debiut Skull and Bones został przesunięty... ponownie. Ubisoft anulowało również trzy niezapowiedziane produkcjeMaciej Gaffke | 12 stycznia 2023, 15:30

Ubisoft przesunęło premierę Skull and Bones... kolejny raz. Francuskie studio postanowiło również anulować trzy niezapowiedziane produkcje i postawić na rozwój oraz umacnianie swoich najpopularniejszych marek.

Premiera Skull and Bones została ponownie przesunięta przez Ubisoft. Według nowych informacji, debiut tego tytułu jest zaplanowany na wczesną fazę roku podatkowego 2023-2024. To oznacza, że produkcja o piratach powinna pojawić się w sprzedaży wiosną lub latem tego roku.

Ubisoft chyba nie radzi sobie najlepiej. Studio po raz kolejny przesuwa premierę Skull and Bones, a dodatkowo anuluje swoje trzy projekty. Podobno Ubisoft chce skupić się na opracowywaniu gier na żywo i rozwoju swoich najmocniejszych marek.

Przypomnijmy, że nowy termin debiutu Skull & Bones pokrywa się także z okresem pojawienia się na rynku Avatar: Frontiers of Pandora i Assassin's Creed Mirage, więc zapowiada się ciekawy czas dla Ubisoftu.

Studio nie jest również zadowolone ze sprzedaży Just Dance 2023 oraz Mario + Rabbids: Sparks of Hope. Według firmy, produkcje zostały dobrze przyjęte przez graczy i miały sprawny marketing. Zapewne wyniki tych gier były jednym z powodów zmiany strategii Ubisoftu.

Skull and Bones zadebiutuje w 2023 roku. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/ubisoft-has-cancelled-3-unannounced-games-and-delayed-skull-bones-again/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners