Bullet hell Deflector trafił w piątek na Nintendo Switch oraz Xboxy Series X i S!

lubiegrac news Bullet hell Deflector trafił w piątek na Nintendo Switch oraz Xboxy Series X i S!
Bullet hell Deflector trafił w piątek na Nintendo Switch oraz Xboxy Series X i S!Tamer Adas | 1 października 2023, 16:45

W miniony piątek gra Deflector oficjalnie zaliczyła premierę na Nintendo Switch i konsolach Xboxach Series X i Series S, dzięki czemu gracze mogą się zapoznać z nowym, ciekawym bullet hellem z roguelike'ową formułą.

Oficjalnie dwa dni temu doszło do premiery bullet hella Deflector, który oferuje graczom możliwość przeniesienia się do świata, gdzie agresywny wirus sieje spustoszenie oraz powoduje, że szansa na przetrwanie ludzkości drastycznie maleje...

Zapoznaj się również z: Czym jest Anti-ghosting? Co warto wiedzieć o tym rozwiązaniu? Dlaczego warto brać je pod uwagę?

To wszystko sprawia, że nasz bohater staje się ostatnią nadzieją ludzkości, aby poradzić sobie z zagrożeniem, które może doprowadzić nasz gatunek do wyginięcia oraz całkowitego upadku.

W trakcie rozgrywki oraz radzenia sobie z licznymi przeciwnikami odblokowywane będą spore ulepszenia oraz modyfikacje dla stylu walki sprawiające, że społeczność otworzy nowe pola do zaprezentowania swoich umiejętności.

Doceniony tytuł otwiera swój niezwykły styl, klimat oraz wyzwania, które posiadacze konsol Microsoftu oraz Nintendo mogą samodzielnie doświadczyć w ramach pełnego wydania. Do końca roku powinna zagościć także wersja na PlayStation 4.

Deflector trafił w piątek, 29 września 2023 roku na konsolach Nintendo Switch oraz Xbox Series X i Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners