Deflector ukaże się niebawem na Nintendo Switch i Xboxach!

lubiegrac news Deflector ukaże się niebawem na Nintendo Switch i Xboxach!
Deflector ukaże się niebawem na Nintendo Switch i Xboxach!Tamer Adas | 11 września 2023, 23:55

RedDeerGames zdecydował się zapowiedzieć, że gra Deflector ukaże się jeszcze w tym miesiącu na konsolach Nintendo Switch i Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że już 29 września gracze mogą się spodziewać premiery uznanego przez graczy i krytyków bullet-hella Deflector. W ten też sposób kolejna grupka fanów gatunku będzie mogła stanąć do dynamicznej walki.

Zapoznaj się także z: Czym jest technologia Vulkan? Czym jest Vulkan API? Co może ona dać posiadaczom kart AMD?

Wymagająca gra spod szyldu RedDeer.Games już niebawem zaoferuje sześć postaci, które można pokierować do walki z licznymi przeciwnikami, posyłanymi pociskami oraz dominacji wirusa, nastawiającego wszystkich na naszego bohatera.

Poprzez odmienną charakterystykę protagonistki jesteśmy w stanie doświadczyć sporej świeżości zabawy, jednocześnie mogąc obrać różne ścieżki i metody, gdyż tylko tak możliwe będzie sprawne przechodzenie pomiędzy różnymi środowiskami oraz przestrzeniami.

Autorzy zdecydowali się zaoferować graczom sporą swobodę dostosowania do własnego stylu, dzięki czemu gracze mają okazję do delektowania się licznymi broniami oraz umiejętnościami, dostarczającymi wiele przyjemności.

Deflector zagości na Xboxach oraz Nintendo Switchu już 29 września 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners