Deliver Us Mars, twórcy zabierają graczy za kulisy tajemniczej gry narracyjnej w dzienniki deweloperskim

lubiegrac news Deliver Us Mars, twórcy zabierają graczy za kulisy tajemniczej
Deliver Us Mars, twórcy zabierają graczy za kulisy tajemniczej gry narracyjnej w dzienniki deweloperskimAgata Dudek | 10 maja 2022, 19:00

Deliver Us Mars, twórcy zabierają graczy za kulisy tajemniczej gry narracyjnej w dzienniki deweloperskim, od studia KeokeN Interactive i Frontier Foundry.

Już wkrótce swoją premierę ma mieć kolejna gra przenosząca nas w przestrzeń kosmiczną, narracyjne Deliver Us Mars, które to, przez jej twórców została zaprezentowana w wideo będącym pierwszym dziennikiem deweloperskim z gry. 

Zapoznaj się także z: Podpalaczka, horror z elementami sci-fi, oparty na prozie Kinga z nadchodzącą kinową premierą

Z okazji Narodowego Dnia Przestrzeni Kosmicznej w USA, jaki miał niedawno miejsce, studia KeokeN Interactive i Frontier Foundry postanowiły zabrać graczy za kulisy zbliżającej się gry zatytułowanej Deliver Us Mars, pokazane w pierwszym wideo dzienniku deweloperskim.  Otrzymał on tytuł Journey to the Red Planet, pokazując, jak zespół KeokeN podchodził do wspomnianej gry z perspektywy narracyjnej, bardziej niż do swojej poprzedniczki, jaką jest Deliver Us The Moon. Zaprezentowany wideo dziennik pokazuje także system poruszania się po grze oraz mechanikę łamigłówek, które z czasem będą stawały się coraz bardziej złożone i trudniejsze.

W pierwszym dzienniku Deliver Us Mars zagłębimy się w tematy środowiskowe, które są istotą fabuły, pokazując jednocześnie autentyczne doświadczenia astronauty. Poznamy zupełnie nowy system przemieszczania się i nowe zagadki, ich rozwój i złożoność. Dzięki niemu poznamy także złożoność fabuły, która przedstawia skomplikowane relacje córki i ojca. Twórcy wspominają także, że pełna historia, jaką śledzimy w grze, będzie graczom zaprezentowana w najbliższych miesiącach. Jednak bardziej spostrzegawczy fani serii, mogą domyślić się z dziennika tożsamości bohatera. Może się tak stać za sprawą wizualnych wskazówek.

Przeczytaj również:

 

Tym razem w grze, o której fabule mieliśmy okazję wspominać w innych wpisach na temat gry, ów bohater, jak donoszą twórcy Deliver Us Mars jest w pełni głosem, rozwijając swoją osobowość, motywację i rozbudowując własną historię. Wszystko to odbywać się będzie podczas eksploracji marsjańskiego krajobrazu i wielu innych lokacji w grze.

Dla przypomnienia informuje, że akcja gry Deliver Us Mars rozgrywa się w przyszłości, kiedy to Ziemia nie nadaje się już do mieszkania, bowiem została zniszczona przez zmiany klimatyczne. Akcja gry rozgrywa się 10 lat po wydarzeniach z Deliver Us The Moon, i opowiada historię grupy astronautów w misji, której celem jest zapewnienie przyszłość ludzkości. Muszą odzyskać statki kolonizacyjne ARK, od pewnej organizacji Outward, zanim będzie za późno. Niebawem odkryją także prawdę o tym co stało się z  zaginioną kolonią Outwarda.

Gra Deliver Us Mars pojawi się wkrótce na konsolach Xbox Series X|S, PlayStation 5, Xbox One, PlayStation 4, a także na PC na Steam i w Epic Games Store.

Karta gry na Steam

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: sequel, mars,
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners