Karta dźwiękowa Delock 65899 do urządzeń przenośnych

lubiegrac news Karta dźwiękowa Delock 65899 do urządzeń przenośnych
Karta dźwiękowa Delock 65899 do urządzeń przenośnych



| 3 września 2018, 16:00

facebook banner
Użytkownicy laptopów czy tabletów, którzy posiadajÄ… wrażliwszy sÅ‚uch i chcÄ… poczuć jeszcze wiÄ™cej satysfakcji z pÅ‚ynÄ…cych doÅ„ dźwiÄ™ków, czÄ™sto poszukujÄ… dobrej jakoÅ›ciowo karty dźwiÄ™kowej na USB.
 
Układy zintegrowane posiadają niejednokrotnie podły jakościowo dźwięk, a panaceum na te bolączki może być najnowsze urządzenie marki Deadlock o numerze 65899. To niewielkie urządzenie można bardzo łatwo pomylić ze zwykłym pendrivem.
 
Jednak zamiast pamiÄ™ci wewnÄ™trznej, znajduje siÄ™ tutaj ukÅ‚ad dźwiÄ™kowy, który skÅ‚ada siÄ™ z dwóch chipów:  Microchip PIC32MX120F oraz Nuvoton NAU88L25YG. To wÅ‚aÅ›nie one pozwolÄ… na uzyskanie szerszego zakresu czÄ™stotliwoÅ›ci próbkowania od 44,1 do 96 kHz. Użytkownik zostanie powiadomiony o aktualnej czÄ™stotliwoÅ›ci poprzez kontrolkÄ™ LED znajdujÄ…cÄ… siÄ™ z boku urzÄ…dzenia.
 
O ile wspomniana wczeÅ›niej karta zintegrowana może nie być wystarczajÄ…ca w przypadku podłączenia sÅ‚uchawek lub gÅ‚oÅ›ników, to o tyle Delock 65899 ma siÄ™ czym pochwalić. To niewielkie urzÄ…dzenie posiada parametry, które zostawiajÄ… zintegrowane ukÅ‚ady w tyle. OdstÄ™p sygnaÅ‚u od szumu to 110 dB, a THD+N (wspóÅ‚czynnik zawartoÅ›ci harmonicznych) wynosi ledwie 0,003%.
 
To daje szansÄ™ na uzyskanie bardzo wysokiej jakoÅ›ci sygnaÅ‚u, a co za tym idzie użytkownik usÅ‚yszy w odpowiednio dobrym sprzÄ™cie audio, wysokiej jakoÅ›ci dźwiÄ™k. KartÄ™ Delock 65899 możemy podłączyć do dowolnego urzÄ…dzenie, które wyposażone jest w port USB 2.0 i pracuje pod  Windows (7 lub nowszym), Linux (kernel 4.x.x lub nowszym), MacOS (10.9.5 lub nowszym) lub Android (4.4 lub nowszym).
 
Dodatkowo jeÅ›li zakupimy przejÅ›ciówkÄ™ USB typ C na USB typ A, z obsÅ‚ugÄ… OTG, można kartÄ™ podłączyć do wiÄ™kszoÅ›ci smatfonów.
 
Delock 65899 kosztuje około 199 zł.
 
Dane techniczne Delock 65899:
  • interfejsy podłączenie: USB typu A
  • wyjÅ›cia na karcie: 1 x mini-jack 3,5 mm
  • ukÅ‚ad dźwiÄ™kowy: Microchip PIC32MX120F + Nuvoton NAU88L25YG
  • zakres czÄ™stotliwoÅ›ci: 20 Hz - 20 kHz +/- 5 dB
  • odstÄ™p sygnaÅ‚u od szumu: 110 dB - THD+N: 0,003% przy 1 mW
  • czÄ™stotliwość próbkowania: 44,1 / 48 / 88,2 / 96 kHz
  • wspierane systemy: Windows 7/7-64/8.1/8.1-64/10/10-64, Linux (min. Kernel 4.x.x), MacOS (10.9.5 lub nowszy) lub Android (4.4 lub nowszy)

preview_5b4f031fd8eb99.51131817

preview_5b63ff819c60e2.39785755

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: PC, laptop, usb,
Komentarze [1]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners