Ulf Andersson z 10 Chambers zdradza, co zespół ukrył w pierwszym zwiastunie Den of Wolves

lubiegrac news Ulf Andersson z 10 Chambers zdradza, co zespół ukrył w pierwszym zwiastunie Den of Wolves
Ulf Andersson z 10 Chambers zdradza, co zespół ukrył w pierwszym zwiastunie Den of WolvesTamer Adas | 16 marca 2024, 07:10

Studio 10 Chambers zdecydowało się oficjalnie zdradzić, co zespół deweloperski ukrył w ramach pierwszego zwiastuna gry Den of Wolves. Czym był ten materiał? O czym opowiadał? Co mówi o samej produkcji?

Ulf Andersson, dyrektor kreatywny gry Den of Wolves zdecydował się opowiedzieć, co studio 10 Chambers Collective udało się zawrzeć w pierwszym zwiastunie ujawniającym projekt. To właśnie on zajmuje się omówieniem tego, dlaczego Mr Boeman w futurystycznym technothrillerze próbuje się dowiedzieć od swojego więźnia.

Zapoznaj się również z:

 

Poprzez odpowiedni proces stara się dowiedzieć do czego doszło, kto zlecił napad oraz co wpłynęło na wykonanie określonego napadu. To wyzwala wcześniejsze wydarzenia oraz powoduje gigantyczny ból, to ma doprowadzić do wyjawienia całej prawdy.

Wspomnienia oraz uzyskiwany poprzez nie ból sprawia, że możliwe jest odzyskanie prawdy oraz zrozumienie, kto wynajął grupę do ataku, jak udało im się uzyskać swoje cele i przebić przez przygotowane systemy ochronne.

Posłuchać możemy o tym, jak obie strony reagują na sobie, jak wpływają na siebie oraz czego się można spodziewać po opowieści w grze, która spróbuje się zaskoczyć właśnie w sferze opowiadanej opowieści.

Gra Den of Wolves nie ma daty premiery, ale początkowo zagości na komputerach osobistych w ramach Wczesnego Dostępu.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners