Nowy sezon Destiny 2 wprowadzi wiedźminów do pojedynku Światła i Ciemności!

lubiegrac news Nowy sezon Destiny 2 wprowadzi wiedźminów do pojedynku Światła i Ciemności!
Nowy sezon Destiny 2 wprowadzi wiedźminów do pojedynku Światła i Ciemności!Tamer Adas | 22 listopada 2023, 10:20

Niespodziewanie Destiny 2 od Bungie doczekało się wiedźmińskiego wydarzenia, w ramach współpracy z CD Projektem RED oraz światem gier bazującym na opowiadaniach i powieściach Andrzeja Sapkowskiego.

Oficjalnie Bungie nawiązało współpracę z CD Projektem, dzięki czemu już od 28 listopada gracze mogą liczyć na kolejne nowości w Sezonie Życzenia. Jednym z ciekawszych aspektów będzie wprowadzeni przedmiotów stylizowanych na markę Weidźmin oraz samego Geralta z Rivii w wersji growej.

Zapoznaj się także z:

 

Poprzez dedykowane wydarzenie możliwe będzie zdobycie pakietu dekoracji i przedmiotów: zdobienie pancerza obudowa Ducha, statek, Wróbel, emotka oraz cios kończący.

Tymczasem już od 24 listopada pozyskać będzie można w sklepie Bungie między innymi wcześniej wycofane Nagrody Bungie, dostępne jednak w ograniczonej ilości. Zainteresowani będą musieli się spieszyć, za co mogą jednak liczyć za darmo na emblemat Darkstar. Cała wyprzedaż potrwa do 2 grudnia do godziny 6 naszego czasu, a wysyłka do Europy będzie nas kosztować 7 euro.

Już wkrótce odbędzie się także Sezon Życzenia, będący ostatnim pełnoprawnym sezonem przed nadejściem dodatku Ostateczny kształt oraz zamknięcia epickiej sagi o Świetle oraz Ciemności...

Wiedźmin 3: Dziki Gon zadebiutowało 6 września 2017 roku na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste oraz PlayStation 4 i PlayStation 5.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners