Wydarzenie Detective Pikachu Returns 2023 wystartuje już za dwa dni w Pokemon GO

lubiegrac news Wydarzenie Detective Pikachu Returns 2023 wystartuje już za dwa dni w Pokemon GO
Wydarzenie Detective Pikachu Returns 2023 wystartuje już za dwa dni w Pokemon GOTamer Adas | 3 października 2023, 10:05

Detective Pikachu Returns 2023 to zupełnie nowe wydarzenie w Pokemon GO, za którego sprawą gracze mogą ponownie powitać się oraz zapolować na Pikachu w wersji detektywistycznej!

Studio Niantic zdecydowało się zapowiedzieć, że już od 5 do 9 października pojawi się w Pokemon GO wyjątkowe wydarzenie, w związku z premierą gry Detective Pikachu Returns na konsolkę mobilną Nintendo Switch.

Fani niezwykłego uniwersum otrzymają większą szansę na zgarnięcie nie tylko Pikachu w detektywistycznej czapce, ale także mogą rozszerzyć swoich podopiecznych o Magikarpa, Bellosooma, Xatu, Bronzora czy Falinksa.

W ramach badań terenowych pojawi się szansa na odblokowania Rowleta, Sudowoodo oraz Snivy, korzystając z tego jednocześnie podwójne doświadczenie w PokeStopach czy okazje do zrobienia zdjęcia raz dziennie z nagrodą w ramach wydarzenia.

Przeczytaj też

 

W październiku nie zabraknie także Badania Czasowego, w ramach zadań Field Reserach, które należy odebrać przed 9 października o godzinie 20:00. Przy okazji już za dwa dni będzie można pozyskać detektywistyczną pozę dla naszej postaci.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners