DEX doczekało się daty premiery wydania na Nintendo Switch, za co odpowiadają polskie spółki - QubicGames i SONKA!

lubiegrac news DEX doczekało się daty premiery wydania na Nintendo Switch
DEX doczekało się daty premiery wydania na Nintendo Switch, za co odpowiadają polskie spółki - QubicGames i SONKA!Tamer Adas | 19 czerwca 2020, 21:05

QubicGames ogłosiło datę premiery gry DEX, która w drugiej połowie lipca 2020 roku ma zagościć oficjalnie na Nintendo Switch! Co zaoferuje to wydanie?
 
Rodzimy producent i wydawca gier ogłosił datę premier gry DEX, którą mieliśmy przyjemność zrecenzować na komputerach osobistych, mającą trafić 24 lipca 2020 roku na Nintendo Switch.
 
Cyberpunkowa przygodówka z elementami RPG studia Dreadlocks od tego dnia trafi do sprzedaży na terenie Europy, Ameryki Północnej i Australii w cenie wynoszącej niecałe 20 euro/dolarów.
 
Bardzo dobrze przyjęta propozycja ma szansę nieźle wykorzystać brak Cyberpunk 2077, który ponownie zaliczył spektakularną wpadkę i opóźnienie. Wracając, gra może nieźle na tym skorzystać, jednocześnie nieźle się wpasowując w specyfikę platformy Nintendo.
 
Co ciekawe, produkcja będzie dostępna do zgarnięcia dzięki francuskiemu Red Art Games nie tylko w wersji cyfrowej, ale także w limitowanym wydaniu pudełkowym w efektownym wydaniu dostępnym w cenie 29,99 euro.
 
Wydaniem DEX zajmuje się QubicGames z SONKA, w którym Qubic posiada 13% akcji. Ich współpracy wieści o grze dotrą także do fanów The Way, Astro Bears czy 911 Operator.  
 
Przedsprzedaż gry wystartuje już 30 czerwca 2020 roku.
 
 
- Jest to nasza największa dotychczasowa premiera na Nintendo Switch, a także w całej historii Spółki. Dex wpisuje się idealnie w popularne obecnie trendy - cyberpunk RPG z otwartym światem gry, dlatego z pewnością znajdzie szerokie grono fanów wśród użytkowników japońskiej konsoli. Wysoka jakość produktu w połączeniu z rozbudowaną fabułą i modną tematyką sprawia, że jesteśmy spokojni o potencjał sprzedażowy tytułu. - opisuje produkcję Jakub Pieczykolan, prezes QubicGames.
 
- Jest to nasza pierwsza, ale na pewno nie ostatnia gra wydana w wersji pudełkowej na konsoli Nintendo Switch. Obecnie QubicGames rozszerza swoje działania w ramach wydawania gier w wersji fizycznej i negocjuje z partnerami, w tym Red Art Games, możliwość wydania zarówno wybranych starszych gier jak i nowych tytułów. Jednocześnie Spółka rozwija dział wydawniczy odpowiedzialny za rynek japoński, zarówno dystrybucję cyfrową jak i retail. Gra Dex przechodzi obecnie certyfikację wiekową w Japonii i jest planowana do wydania w trzecim kwartale 2020. – dodaje Jakub Pieczykolan. 
 
DEX jest dostępne na PC, PS4, XB1 i PSV, gra zagości na Nintendo Switch od 24 lipca 2020 roku.
 
QubicGames S.A. oraz SONKA S.A obecne są na NewConnect.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: qubic games,
Gra: DEX
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners