Diablo 4 z corocznymi rozszerzeniami. Blizzard ma długoterminowe plany

lubiegrac news Diablo 4 z corocznymi rozszerzeniami. Blizzard ma długoterminowe plany
Diablo 4 z corocznymi rozszerzeniami. Blizzard ma długoterminowe planysomnambulik | 6 września 2023, 20:00

Studio odpowiedzialne za Diablo przygotowuje płatne rozszerzenia do najnowszej części serii. Dodatki mają pojawiać się co rok, a chodzą plotki, że nie będą tanie.

Rod Fergusson, czyli producent serii Diablo, w wywiadzie dla serwisu Dexerto, potwierdził, że Blizzard planuje wprowadzić płatne rozszerzenia do gry, które pojawiać się mają co rok. Jeszcze przed premierą producent mówił, że trwają pracę nad dodatkami do gry, nikt jednak chyba nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Coroczne płatne rozszerzenia do produkcji, za którą trzeba zapłacić pełną cenę, nie brzmią zachęcająco, a raczej wywołują frustrację i oburzenie.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Rozszerzenia do poprzednich gier, czyli Pan Zniszczenia do Diablo 2 oraz Reaper of Souls do Diablo 3, zostały przyjęte bardzo dobrze i naprawdę spodobały się graczom. W tym wypadku jest jednak inaczej, bo nie są to pojedyncze dodatki, a coroczne, więc Blizzard chce wycisnąć z gry i portfeli graczy jak najwięcej. 

Fergusson mówi: 

Kiedy spoglądamy na premierę gry i jej pierwszy sezon, widzimy je jako fundament, na którym możemy budować w przyszłości. Jeśli patrzymy na nasze cokwartalne sezony i coroczne rozszerzenia, są to rzeczy, na których naprawdę skupiamy się w przypadku gry usługi.

Mamy plany, mamy historie, których realizacja wybiega daleko w przyszłość. Zawsze planujemy do przodu zarówno sezony, jak i dodatki, a będziemy robić tak jeszcze przez długi czas. Jesteśmy podekscytowani.

 

Pojawiły się także plotki o rzekomych cenach nadchodzących rozszerzeń, każde z nich ma kosztować od 40 do 60 dolarów, co w przeliczeniu na naszą walutę wynosi między 170 a 255 złotych. Trzeba przyznać, że nie są to niskie kwoty, więc gracze nie są równie podekscytowani, co producent. Część społeczności twierdzi, że Blizzard powinien zająć się poprawkami do podstawowej wersji Diablo 4 i sprawić, iż, na przykład, endgame będzie ciekawszy.

Popularne Diablo IV zadebiutowało 6 czerwca 2023 r. Gra zadebiutowała na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.dexerto.com/diablo/diablo-4-gm-confirms-annual-expansions-for-the-game-2279389/

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners