Efektowny zwiastun przypomina o nadchodzących beta testach Diablo 4 startujących już w ten weekend!

lubiegrac news Efektowny zwiastun przypomina o nadchodzących beta testach
Efektowny zwiastun przypomina o nadchodzących beta testach Diablo 4 startujących już w ten weekend!Tamer Adas | 9 maja 2023, 06:00

Blizzard Entertainment podkręca atmosferę przed nadejściem kolejnych beta testów gry Diablo IV, które wystartują już w ten weekend i będą się ponownie koncentrować na sprawdzeniu tego, jak z bardzo dużym ruchem poradzą sobie serwery hack'n'slasha.

Już za kilka dni Sanktuarium ponownie się otworzy na śmiałków, którzy za miesiąc w pełnej wersji mierzyć się będą z licznymi przeciwnikami, zaburzającymi dotychczasowy, delikatny balans sił. Przy okazji rozgrzane serwery staną się piekielnie gorące!

Co prawda najnowszy materiał wideo w sporej mierze korzysta z dotychczasowych animacji oraz materiałów, co można uznać za lekko nużące..., ale mimo wszystko i tak skutecznie zbudowano odpowiednią atmosferę w około minutę.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Nadciągające testy sprawiają, że gracze będą mieli ostatnią szansę zapoznać się z rozgrywką, jej specyfiką, pomysłami oraz nowszą wersją samej gry, która ma 6 czerwca ponownie przyciągnąć przed ekrany miliony graczy z całego świata.

Warto już teraz przygotować się na spore kolejki, które będą obowiązywać na serwerach przez długi czas, testując jednocześnie serwery oraz... cierpliwość wygłodniałych fanów!

Wyczekiwane Diablo IV ma premierę zaliczyć niebawem, 6 czerwca 2023 roku. Produkcja zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series XXbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners