Zwiastun premierowy Diablo 4 trafił do sieci, prezentując kolejne soczyste sceny wprost z rozgrywki!

lubiegrac news Zwiastun premierowy Diablo 4 trafił do sieci, prezentując
Zwiastun premierowy Diablo 4 trafił do sieci, prezentując kolejne soczyste sceny wprost z rozgrywki!Tamer Adas | 18 maja 2023, 06:00

Wczorajszego wieczora zwiastun premierowy Diablo 4 zagościł w sieci, gwarantując graczom jeszcze większe podkręcenie emocji oraz szereg dotychczas niewidzianych publicznie scen. Po takim pokazie rozgrywki ponownie fani mogą już w zasadzie spoglądać tylko i wyłącznie w stronę oświadczenia o statusie złotym gry...

Blizzard Entertainment tuż przed wydarzeniem Sony i dzisiejszym pokazem Mortal Kombat 1 zdecydowało się opublikować nowy zwiastun, przygotowujący zarówno grę jak również całą, wielką społeczność fanów do nadchodzącej premiery, która będzie mieć miejsce już niebawem, gdyż 6 czerwca.

Półtoraminutowy materiał wideo zawiera zupełnie nowe, wcześniej niewidziane sceny wprost z rozgrywki, wypełnione mrocznym klimatem oraz wydarzeniami, które z pewnością gracze będą wspominać przez długi, długi czas.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Powrót Lilith do Sanktuarium przebiegnie w efektowny sposób, podobnie jak zjawienie się graczy ze swoimi wyjątkowymi postaciami, które staną w efektowny sposób do walki ze złem w czystej postaci. To właśnie tego typu materiały sprawiały, że "Zamieć" biła kolejne rekordy sprzedanych kopii.

To w zasadzie pierwsza tego typu okazja, aby gracze mogli ujrzeć jak różnorodna będzie aktualna mapa Sanktuarium, wypełniona wszędzie mrokiem i złem... ale i posiadająca szereg klimatycznych, wyjątkowych i chwilami naprawdę pięknych miejsc.

Wyczekiwane Diablo IV ma oficjalnie zadebiutować 6 czerwca 2023 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners