Aktualizacja 1.0.2d trafiła do Wczesnego Dostępu Diablo IV! Co zdecydował się zmienić tym razem Blizzard?

lubiegrac news Aktualizacja 1.0.2d trafiła do Wczesnego Dostępu Diablo
Aktualizacja 1.0.2d trafiła do Wczesnego Dostępu Diablo IV! Co zdecydował się zmienić tym razem Blizzard?Tamer Adas | 4 czerwca 2023, 23:50

Aktualizacja 1.0.2d oficjalnie trafiła do Wczesnego Dostępu Diablo IV, dzięki czemu obecnie już grający mogą delektować się szeregiem zmian, skupiający się w sporej mierze na balansie poszczególnych klas oraz umiejętności im przyznanych.

Aktualizacja 1.0.2d w Diablo IV

Blizzard Entertainment Activision Blizzard zdecydowały się wypuścić pierwszą pełnoprawną aktualizację do Diablo IV, które dopiero za dwa dni trafi w ręce wszystkich graczy, poza aktualnie delektującymi się tytułem posiadaczami wersji Ultimate. To właśnie oni mogą delektować się najnowszymi zmianami, które na różny sposób oddziaływać będą na rozgrywkę.

Zapoznaj się też z: Poznaliśmy datę premiery Brain Show! Kiedy ukaże się spadkobierca duchowy Buzz czy Wiedza to Potęga?

Nowości w aktualizacji 1.0.2d

W zasadzie najnowsza aktualizacja nie wprowadza żadnych nowości, cała praca została włożona w to, aby ostatecznie zadbać o lepszy balans wszystkich klas oraz ich umiejętności, przygotowując się do pełnoprawnej premiery gry 6 czerwca.

Zmiany w aktualizacji 1.0.2d w Diablo IV

Największe zmiany pojawił się u klas Druida oraz Nekromanty, których umiejętności w wielu przypadkach zostały zmniejszone, natomiast niektóre bonusy zdecydowano się nieco zmodyfikować, aby lepiej się łączyły z pozostałymi umiejętnościami. Łotrzyk może liczyć na zwiększenie swojej skuteczności działania, stając się atrakcyjniejszą obecnie propozycją do PvE i PvP.

Zbliżająca się premiera Diablo IV odbędzie się 6 czerwca 2023 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X i Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogamer.com/news/diablo-4-102d-patch-notes/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners