Blizzard zaprezentował w grudniu jak ulepszono Diablo IV. Jak prezentuje się obecnie nadchodząca odsłona?

lubiegrac news Blizzard zaprezentował w grudniu jak ulepszono Diablo IV
Blizzard zaprezentował w grudniu jak ulepszono Diablo IV. Jak prezentuje się obecnie nadchodząca odsłona?Tamer Adas | 21 grudnia 2021, 21:05

Blizzard Entertainment zdecydował się zaprezentować w grudniu 2021 roku ujęcia oraz materiały wideo, prezentujące dokonany postęp w Diablo IV. Jak prezentuje się obecnie nadchodząca odsłona?

Twórcy zdecydowali się kontynuować swój kwartalny system komunikacji, prezentując jak w ostatnim czasie, rozwinęło się Diablo 4. Studio postanowiło omówić dokonany postępy oraz zaprezentować część z nich w akcji.

Przeczytaj też: realme zaprezentowało swojego flagowca GT 2 Pro - jest naprawdę innowacyjny!

Obecnie prace koncentrują się na systemie rozwoju, personalizacji drogi postępu oraz kształtowania naszej ulubionej postaci, zgodnej z naszym stylem rozgrywki. Zadbano o nowe oznakowania oraz podział przedmiotów i umiejętności. Z tego względu na serii powracają Poziomy Mistrzowskie i wiele niespodzianek z nimi związanymi.

Oprawa graficzna doczekała się wprowadzenia szeregu zmian, usprawniono jakość oprawy, jej efektów towarzyszących oraz jej osadzenia z brutalnym i krwawym systemem walki. D4 może zaoferować graczom nie tylko piękne wizualnie starcia, ale także i brutalne ciosy, przecinane ciała oraz masę krwi lejącej się z poległych demonów.

Więcej informacji

Diablo IV nie ma jeszcze daty premiery, tytuł ma zagościć na rynku w latach 2023-2024. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners