Diablo IV i Overwatch 2 NIE wyjdą w 2021 roku! Raport Activision Blizzard chłodzi nadzieje przed BlizzConem...

lubiegrac news Diablo IV i Overwatch 2 NIE wyjdą w 2021 roku! Raport Activision
Diablo IV i Overwatch 2 NIE wyjdą w 2021 roku! Raport Activision Blizzard chłodzi nadzieje przed BlizzConem...Tamer Adas | 5 lutego 2021, 07:10

Najnowszy raport finansowy Activision Blizzard jasno stwierdza, że w 2021 roku NIE odbędą się premiery Diablo IV i Overwatch 2. Będzie jednak Call of Duty!

Dotychczas plotki sugerowały, że Overwatch 2 może zaliczyć debiut na nadchodzącym BlizzConline 2021, tymczasem najnowszy raport i rozmowa z inwestorami niestety obala te zapowiedzi.

Zgodnie ze wskazaniami finansowymi Activision Blizzard, ani drugi Overwatch, ani także Dialbo IV nie zadebiutują oficjalnie na rynku w ciągu całego 2021 roku.

Przeczytaj również: The Protagonist: EX-1 z datą Wczesnego Dostępu oraz mocnym nazwiskiem w obsadzie głosowej!

Żadna z gier co prawda nie zaliczy debiutów, niemniej spodziewać się możemy udostępnienia jeszcze w tym miesiącu zupełnie nowych materiałów z obu gier.

Przy okazji raportu otrzymaliśmy potwierdzenie, że w 2021 roku tradycyjnie nie zabraknie nowego Call of Duty, które jak wiemy będzie rozwijane przez pojedyncze studio. Nie wiemy jednak co ma rozwinąć serię COD.

Na tę chwilę Diablo IV i Overwatch 2 nie mają dat premier.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.gamespot.com/articles/diablo-4-overwatch-2-wont-launch-in-2021-but-new-call-of-duty-confirmed-for-this-year/1100-6487154/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners