Diablo IV jednak jest na bardzo wczesnym etapie produkcji, przy czym rozgrywka już bawi...

lubiegrac news Diablo IV jednak jest na bardzo wczesnym etapie produkcji, przy czym rozgrywka już bawi...
Diablo IV jednak jest na bardzo wczesnym etapie produkcji, przy czym rozgrywka już bawi...Tamer Adas | 26 czerwca 2020, 06:00

Diablo IV jednak jest na wczesnym etapie produkcji, choć jeden z twórców zapewnia, ż rozgrywka już teraz zapewnia sporo przyjemności z zabawy.
 
Luis Barriga podzielił się ze wszystkimi opinią dotyczącą jego ostatnich sesji z Diablo IV, które miał w ostatnim czasie odbyć. Jak się okazuje testował on... wersję pre-alpha, co jednoznacznie potwierdza z jak wczesnym etapem mamy do czynienia.
 
Jako dobry znak mamy odbierać fakt, że rozgrywka już na tym etapie ma oferować sporo przyjemności, zachowując nieco inną formę oraz pomysły.
 
Czwarta odsłona ma zapewnić nam sporo świeżości dotykającej chociażby narrację czy formę prezentacji opowieści w zawartej w otwartym świecie.
 
 
Mamy otrzymać do dyspozycji system budowania przedmiotów, specjalne wydarzenia, misje poboczne oraz świat nastawiony na pojedynki gracz kontra gracz.
 
Co ciekawe "Czwórka" ma mieć oryginalny pomysł na wieloosobowe potyczki oraz zabawę, która bazować ma na elementach wspólnego świata, wzorowanego na tytułach MMO. Ten element ma być powiewem świeżości.
 
 
Uwagę warto zwrócić także na fakt, że odwołanie BlizzConu 2020 jest firmie... bardzo mocno na rękę z wielu względów. Przede wszystkim warto uwagę zwrócić ku temu, że firma nie będzie musiała prezentować chociażby wspominanego w tym wpisie tytułu, ale także być może firma zdecyduje się przesunąć nowe ogłoszenia o Overwatch 2.
 
Diablo IV nie ma jeszcze daty premiery. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/diablo-4-fun-launch-when/

Tagi: diablo,
Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners