Kolejny tydzień Błogosławieństwa Matki wystartował w Diablo IV przy okazji Black Friday 2023

lubiegrac news Kolejny tydzień Błogosławieństwa Matki wystartował w Diablo IV przy okazji Black Friday 2023
Kolejny tydzień Błogosławieństwa Matki wystartował w Diablo IV przy okazji Black Friday 2023Tamer Adas | 22 listopada 2023, 10:10

Oficjalnie w Diablo IV liczyć możemy nie tylko na kolejny tydzień Błogosławieństwa Matki, ale także na wyjątkową zniżkę w ramach Black Friday 2023. Co będzie się działo przy okazji Czarnego Piątku?

Blizzard Entertainment i Blizzard Entertainment przygotowały dla graczy specjalną promocję w związku z Czarnym Piątkiem. Za jego sprawą gracze będą mogli pozyskać tytuł w historycznie niskiej cenie, obniżonej o całe 40%!

Jednocześnie autorzy zdecydowali się zapowiedzieć, że przy okazji tego wydarzenia przygotowali również tydzień Błogosławieństwa Matki, dzięki czemu nowi i dotychczasowi gracze mogą liczyć na bonusy.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Do 27 listopada w ramach rozgrywki liczyć możemy na specjalny bonus do procesu zdobywania punktów doświadczenia oraz ekstra zapasów złota, mogąc szybkiej nadgonić straty czy sprawniej wzmocnić swoją postać.

Już 5 grudnia oficjalnie wystartują próby w ramach Rzeźni Zira, oferujące nowe doświadczenia oraz atrakcje i wyzwania, dotychczas nie dostępne w grze. Na Steamie rozpoczęła się darmowa próbna wersja umożliwiająca sprawdzenie tytułu do 20 poziomu z opcją zachowania dokonanego postępu po zakupie pełnego wydania.

Najnowsze Diablo 4 premierę zaliczyło 6 czerwca 2023 r. na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners