Diablo IV ma być nowym otwarciem dla czegoś większego!

lubiegrac news Diablo IV ma być nowym otwarciem dla czegoś większego!
Diablo IV ma być nowym otwarciem dla czegoś większego!Tamer Adas | 29 listopada 2019, 06:05

Diablo IV ma być wielkim powrotem do korzeni z zachowaniem jednak sporej ilości dużych zmian. Czyżby seria miała się w jakiś sposób przekształcić?
 
Game Director Luis Barriga i dyrektor artystyczny John Mueller podzielili się nowymi informacjami dotyczącymi czwartej odsłony serii Diablo, która ma się okazać czymś wyjątkowym dla serii, będąc otwarciem dla czegoś więcej. W ramach całego pomysłu umieszone mają być zarówno zupełnie nowe jak i starsze postacie. 
 
Najnowsza część ma dostarczyć nam największą i być może najbardziej pełną opowieść ze wszystkich dotychczasowych.
 
Inspiracją zostały tak zwane nasiona oraz pozostawione mity związane ze światem przedstawiony, który rozwijany był także w książach. Deweloperzy chcą do tego powrócić, jednocześnie zmieniając całość formuły.
 
 
"Czwórka" ma stanowić pierwszy rozdział "księgi", która otworzy nam drzwi przed naprawdę wielką historią opowiadaną przez długi czas. Nie wiemy jednak czy oznacza to, że serię dużych dodatków rozszerzających z czasem formułę czy zwiększenie się ilości gier na co bardziej stawia dominujące już Activision.
 
Ciężko jest nam w tej chwili określić nawet w jakim kierunku mogą pójść twórcy, niemniej zapomnieć nie można o wielkich zmianach w firmie i ewidentnym nastawieniu na produkowanie większej ilości tytuł. Niemniej dotychczasowa strategia długoterminowa przynosiła sukcesy, zatem być może doczekamy się czegoś pomiędzy? Odpowiedź w jakimś stopniu powinniśmy poznać w ciągu najbliższych dwóch lub może trzech lat. Póki co celem jest dostarczenie znakomitej gry już od pierwszego dnia premiery.
 
Diablo IV nie ma jeszcze daty premiery. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: cogconnected.com

Tagi: diablo,
Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners