Diablo IV pokryte złotem! Twórcy ostatecznie zakończyli prace nad grą

lubiegrac news Diablo IV pokryte złotem! Twórcy ostatecznie zakończyli prace nad grą
Diablo IV pokryte złotem! Twórcy ostatecznie zakończyli prace nad grąMaciej Gaffke | 18 kwietnia 2023, 11:35

Diablo IV oficjalnie otrzymało złoty status, który oznacza koniec prac rozwojowych gry. Pozostaje jedynie czekać na czerwcową premierę tytułu Blizzard Entertainment.

Deweloperzy zaimplementowali już wszystkie poprawki i ulepszenia na podstawie przeprowadzonych beta-testów. Dzięki temu Diablo IV pokryło się złotem, o czym Blizzard Entertainment oficjalnie poinformował w swoich mediach społecznościowych.

Po zakończeniu otwartej bety twórcy zdecydowali się na kilka zmian. Wśród poprawek jest między innymi nowy wygląd interfejsu, lepsza komunikacja z graczem czy precyzyjniejszy balans poszczególnych klas postaci.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

W najbliższym czasie rozpocznie się masowa produkcja fizycznych i cyfrowych egzemplarzy Diablo IV. Przypomnijmy, że Microsoft wykorzysta ten tytuł przy sprzedaży Xboksa Series X. Zainteresowani mogą już zamawiać zestaw składający się z tej konsoli oraz gry.

Mimo że sprzedaż takiego zestawu wygląda na coraz bliższe zatwierdzenie przejęcia Activision Blizzard, to nie znajdziemy gry w pełnej ofercie Microsoftu – Diablo IV nie będzie dostępne w Game Passie w momencie premiery, co zostało już potwierdzone.

Osiągnięcie złotego statusu stanowi kamień milowy dla niesamowitego zespołu Diablo IV, który ciężko pracował, by stworzyć kolejną odsłonę kultowej serii. To konkretny, znaczący krok w kierunku premiery planowanej na 6 czerwca – powiedział Rod Fergusson, dyrektor generalny marki Diablo. - Niezależnie od tego, czy gracze są weteranami serii, czy też wchodzą do tego świata po raz pierwszy, nie możemy się doczekać, aż wszyscy zagrają w pełną wersję gry: zostaną wciągnięci przez niesamowitą fabułę, będą eksperymentować z klasami i konfiguracjami postaci oraz odkryją jak wygląda finalny produkt i co mroczny świat Sanktuarium ma do zaoferowania. -

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023 2023 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners