Brak agresywnej monetyzacji oraz długie, wieloletnie wsparcie, takie deklaracje padają ze strony Roda Fergussona o przyszłości Diablo IV

lubiegrac news Brak agresywnej monetyzacji oraz długie, wieloletnie wsparcie
Brak agresywnej monetyzacji oraz długie, wieloletnie wsparcie, takie deklaracje padają ze strony Roda Fergussona o przyszłości Diablo IVMaciej Gaffke | 14 czerwca 2022, 16:00

Dowiedzieliśmy się, że kolejna odsłona Diablo zadebiutuje w 2023 roku. Jednocześnie twórcy zapewnili, że gra będzie wspierana przez następne lata od premiery, nie zabraknie również wypuszczania dodatkowych rozszerzeń do tej produkcji.

Niedawno pojawił się termin premiery Diablo IV. Oprócz tego, dowiedzieliśmy się, ze w produkcji będzie szansa zdobyć dodatkowe przedmioty, jednak nie będzie nachalnych mikropłatności, które były obecne w Diablo Immortal, co skutecznie zepsuło rozgrywkę.

Po oficjalniej zapowiedzi, dyrektor marki - Rod Fergusson - napisał na swoim profilu na Twitterze, że premiera w przyszłym roku oznacza kolejne 3 gry z serii w ciągu 3 lat. Wyraził także podekscytowanie z nadchodzącej 4. części kultowej marki i nadzieję, że wielbiciele będą zadowoleni.

Poza tym wspomniał, że świat Diablo będzie regularnie uzupełniany dodatkowymi treściami. Wśród nich znajdą się nowe przedmioty i fabularne rozszerzenia. Produkcja od Blizzard będzie dostępna jedynie online. Pierwotnie gra miała być wydana na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xbox One, jednak rozszerzono ją też na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

 

 

Diablo IV ma zadebiutować w 2023 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/diablo-4-to-be-anchored-around-optional-cosmetic-items-and-full-story-driven-expansions/

Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners