Diablo IV z majowymi testami! Będzie to ostatni weekend, w którym gracze sprawdzą rozgrywkę przed oficjalną premierą gry

lubiegrac news Diablo IV z majowymi testami! Będzie to ostatni weekend
Diablo IV z majowymi testami! Będzie to ostatni weekend, w którym gracze sprawdzą rozgrywkę przed oficjalną premierą gryMaciej Gaffke | 24 kwietnia 2023, 11:45

Blizzard Entertainment postanowiło przeprowadzić ostatnie testy Diablo IV przed premierą. Gracze będą mieli okazję powrócić do Sanktuarium w połowie maja i jeszcze raz podjąć wyzwania przygotowane przez twórców, w tym zmierzyć się z groźną Aszawą.

Produkcja Diablo IV została oficjalnie zakończona, a to oznacza czekanie jedynie na premierę tytułu. Jednak Blizzard nie pozostanie bierny do początku czerwca – studio niedawno wypuściło zwiastun, w którym przedstawiono klasę barbarzyńcy, a teraz ogłosiło dodatkowe testy gry zaplanowane na 12-14 maja.

Rozpoczną się one o godzinie 21 polskiego czasu. Mogą w nich wziąć udział posiadacze komputerów osobistych oraz konsol Xbox i PlayStation. Warto zaznaczyć, że na urządzeniach Sony oraz Microsoftu dostępny będzie tryb współpracy z włączoną rozgrywką i progresją międzyplatformową.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

W testach pojawi się prolog, a także 1. akt. Podobnie jak w otwartej becie będzie dostępnych pięć klas postaci, które można ulepszać do 20. poziomu. Jeśli gracze brali udział w poprzednich testach, to ich postępy nie będą przeniesione do tych majowych. Poprawi się natomiast częstotliwość wypadania legendarnych przedmiotów.

Najgroźniejszym przeciwnikiem majowych testów będzie Aszawa. Jej pokonanie może być szczególnie wymagające, jeśli postać można ulepszyć tylko do 20. poziomu. Pierwsze starcie z potworem rozpocznie się 13 maja o godzinie 18 polskiego czasu, a następne ruszą co trzy godziny.

Za pokonanie Aszawy czeka trofeum wierzchowca – Lament Aszawy. Powrócą również nagrody z poprzednich testów, gracze ponownie zyskają szansę na zdobycie tytułu Pierwsza Ofiara (dotarcie do Kiowosadu jedną postacią), Wczesny Odkrywca oraz Wilczego Nosidła (osiągnięcie 20. poziomu jedną postacią).

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://news.xbox.com/en-us/2023/04/20/diablo-4-server-slam-beta-dates/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners