Jakie ulepszenia pojawią się w Diablo IV względem beta testów? Autorzy opowiadają o szeregu aspektów!

lubiegrac news Jakie ulepszenia pojawią się w Diablo IV względem beta
Jakie ulepszenia pojawią się w Diablo IV względem beta testów? Autorzy opowiadają o szeregu aspektów!Tamer Adas | 17 kwietnia 2023, 06:05

Blizzard Entertainment zdecydował się zapowiedzieć, jakie zamierza wprowadzić zmiany w Diablo 4 względem przeprowadzonych beta testów. Ulepszenia mają obejmować szeroki aspekt rozgrywki, rozpoczynając już na interfejsie użytkownika...

Przeprowadzone beta testy Diablo czwartego z pewnością zadowoliły fanów oraz pokazały spore niedociągnięcia dotyczące balansu poszczególnych klas czy niektórych z aspektów rozgrywki. Autorzy zdecydowali się zapowiedzieć, co zamierzają dopracować aż do chwili premiery wyczekiwanego hack'n'slasha.

Zapoznaj się również z: Nim zło powróci w Diablo IV i Diablo Immortal, czyli jak kształtował się fenomen serii Diablo?

Autorzy zamierzają odświeżyć interfejs oraz rozwiązania odpowiedzialny za komunikację z graczem, oferując sprawniejszy przekaz najważniejszych informacji, jednoznacznie sygnalizując określone zagadnienia w trakcie zabawy. Poszczególne klasy otrzymają odpowiedni rebalans, aby nie być zbyt potężne jak nekromanta, aby też nie być tak słabe jak druid.

Pod okiem znajdzie się także kwestia lochów oraz dodatkowych wyzwań, tak aby nie stawiać na konieczność wielokrotnego odwiedzania tych samych miejsc, to właśnie tempo przemieszczania się i wymuszenia powrotów irytowały społeczność podczas testowania zabawy i realizacji zadań.

Z racji, że pozostały już niecałe dwa miesiące możemy spokojnie powiedzieć sobie jasno, że rewolucji nie można się spodziewać, gdyż ta nie zostanie przeprowadzona. To po prostu nie możliwe, a co za tym idzie, warto ze sporym dystansem podejść do kwestii ostatnich szlifów rozgrywki i jej mechanik.

Wyczekiwane Diablo IV ma ukazać się już 6 czerwca 2023 2023 roku. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/diablo-4-will-improve-dungeon-layouts-classes-ui-and-more-based-on-beta-feedback

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners