Diablo IV wprowadzi zmiany także w kwestii Przedmiotów Starożytnych

lubiegrac news Diablo IV wprowadzi zmiany także w kwestii Przedmiotów Starożytnych
Diablo IV wprowadzi zmiany także w kwestii Przedmiotów StarożytnychTamer Adas | 4 grudnia 2019, 07:10

Diablo IV doczeka się głębszych zmian, dzięki którym będziemy mogli się delektować wysokiej klasy doznaniami. Endgame mogą nakręcać Starożytne Przedmioty.
 
Blizzard chce wprowadzić sporo nowości do formuły, któa co prawda okazała się sukcesem w "Trójce", ale gracze z pewnością będzie szukać świeżości.
 
 
Tę mamy doświadczyć za sprawą zmian związanych ze Starożytnymi Przedmiotami, które mają ulec prawdziwej rewolucji. Istnieje spora szansa, że element ten zagości w endgame'ie, choć rozważany jest coraz mocniej wariant całkowitego pozbycia się tego elementu.
 
Tym razem spodziewać się możemy pojawienia się losowych, legendarnych afiksów powiązanych z mocami Demonicznymi i Anielskimi, które mają zapewnić nam odpowiednio: zwiększenie debuffa i zadawane obrażenia lub zwiększenie buffów i leczenia.
 
Twórcy starają się ze społecznością wykreować odsłonę, która nie tylko dostarczy nam wyjątkowe doznania, ale także zaoferuje głębokie zmiany w rozgrywce, która już teraz potrafiła mocno wciągnąć graczy....
 
Diablo IV nie ma jeszcze daty premiery. Gra ukaże się na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.pcgamesn.com/diablo-4/ancient-items

Tagi: diablo,
Gra: Diablo IV
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners