DICE i EA zapowiedziały program naprawczy Battlefielda 2042

lubiegrac news DICE i EA zapowiedziały program naprawczy Battlefielda 2042
DICE i EA zapowiedziały program naprawczy Battlefielda 2042Tamer Adas | 25 listopada 2021, 06:00

Poznaliśmy zarys programu naprawczego Battlefielda 2042, dzięki czemu możemy się już zapoznać z założeniami dotyczącymi najbliższych poprawek do dostępnej gry DICE i EA.

Na początku twórcy nieco pochwalili się wielkim sukcesem nowego Battlefielda, który obecnie gromadzi niemalże dwa razy więcej osób niż poprzedniczka w analogicznym okresie. Jest to jednak... pewna manipulacja. Battlefield 5 zwyczajnie nie był wyczekiwany prawie przez nikogo, zatem rezultat ten nie należy do imponujących. 

Obecnie w związku z obciążeniem, planowane są szybkie prace dotyczące serwerów, zwiększenia stabilności, wyeliminowania problemów z kodem sieciowym oraz funkcjonowaniem w sieci. Dzięki współpracy z Microsoftem już niebawem na Xboxach Series wprowadzone zostaną poprawki, mające wyraźnie poprawić płynność. Na komputerach problem jest wyraźniejszy i związany jest z różnym funkcjonowaniem procesorów (o tym przeczytacie także w naszej recenzji).

Obecne poprawki dotyczące broni i jej balansu oraz rozrzutu już teraz są wprowadzane, ulepszona zostanie czułość myszek, a także progresja programy Battlefielda Portal.

Battlefield 2042 debiutuje dziś, 19 listopada 2021 roku na PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych, Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners