Digital Dragons 2016 - bilety już dostępne

lubiegrac news Digital Dragons 2016 - bilety już dostępne



| 21 stycznia 2016, 19:25

facebook banner
Już za kilka miesiÄ™cy w Krakowie wylÄ…dujÄ… "Cyfrowe Smoki". Jest pewne, że impreza bÄ™dzie udana nie ze wzglÄ™du na program, ale na równie ciekawych goÅ›ci.
 
Digital Dragons  to jednomyÅ›lnie i bez żadnych ceregieli jedna z najwiÄ™kszych imprez naszego kraju, jak i regionie. Można spojrzeć na statystyki z zeszÅ‚ego roku - ponad 430 firm, a imprezÄ™ odwiedziÅ‚ np. Brian Fargo, Aurelien Palasse - szef dziaÅ‚u wydawniczego Ubisoftu , Marcin IwiÅ„ski - wspóÅ‚wÅ‚aÅ›ciciel CD Projektu RED, a także Tomasz Gop czy Adrian Chmielarz.
 
W tym roku zapowiada siÄ™ równie ciekawie jak w ubiegÅ‚ym.  Bo do miasta króli znowu trafi inny czoÅ‚owy przedstawiciel RPG-owego Å›wiatka gier. W tym roku do Krakowa zawita sam Chris Avellone, który obecnie wspóÅ‚pracuje ze studiem Larian przy Divinity: Original Sin 2 WÅ›ród goÅ›ci nie zabraknie również Susan O'Connor, autorkÄ™ scenariuszy do takich gier, jak BioShock czy Tomb Raider. Digital Dragons to również grono licznych wykÅ‚adów, prelekcji czy wystapieÅ„. na odwiedzajÄ…cych czeka spora część wystawiennicza, która bÄ™dzie miaÅ‚a swoje miejsce w Starej hali Zajezdni.
 
Impreza odbędzie się w maju (16-17). Bilety juz są dostępnę w cenie w promocyjnych cenach
 
Dev Pass - 399 zł
 
Business Pass - 599 zł

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: http://www.gamezilla.pl/newsy/2016/4/ruszyla-przedsprzedaz-biletow-na-digital-dragons-2016

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners