DiRT 4 bez wsparcia PlaySttion VR w dniu premiery

lubiegrac news DiRT 4 bez wsparcia PlaySttion VR w dniu premiery
DiRT 4 bez wsparcia PlaySttion VR w dniu premiery



| 10 kwietnia 2017, 12:00

facebook banner
9 czerwca 2017 roku premierę będzie miał DiRT 4. Niestety gra nie będzie miała w chwili premiery wsparcia PS VR. Jest to o tyle niespodziewane, że po dobrze przyjętym DiRT Rally, można było sądzić, iż DiRT 4 będzie miało wsparcie już w podstawce.
 
Niestety najprawdopodobniej znowu jak w przypadku Rally wsparcie przyjdzie w jakimÅ› pÅ‚atnym dodatku. Informacja taka wyszÅ‚a od przedstawiciela studia, którzy na kanale PlayStation Access odpowiadaÅ‚ na komentarze graczy. I jedno z pytaÅ„ dotyczyÅ‚o wsparcia dla PlayStation VR.
 
Przedstawiciel studia wyjaśnia dlaczego nie będzie tego wsparcia w dniu premiery:
 
DiRT 4 nie bÄ™dzie posiadaÅ‚ wsparcia dla PS VR w dniu premiery. Chcemy siÄ™ skupić na stworzeniu jak najlepszej gry. Jednak VR to coÅ›, co zdecydowanie bierzemy pod uwagÄ™ jako dodatek do stworzenia w późniejszym terminie. Nie martwcie siÄ™, bÄ™dziemy w tej sprawie na bieżąco informować.
 
Poniżej wideo prawdopodobnie odpalonego DiRT 4 na zwykłej wersji PlayStation.
 
 
Dirt 4

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Gra: DiRT 4
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners