Rozwijane Disney Dreamlight Valley tym razem odwiedzą postacie z Potwory i Spółka!

lubiegrac news Rozwijane Disney Dreamlight Valley tym razem odwiedzą postacie z Potwory i Spółka!
Rozwijane Disney Dreamlight Valley tym razem odwiedzą postacie z Potwory i Spółka!Tamer Adas | 25 lutego 2024, 14:05

Już za kilka dni Disney Dreamlight Valley wzbogaci się o aktualizację dodającą postacie oraz elementy z filmu Potwory i Spółka! Na co mogą liczyć fani jednej z najlepszych animacji stworzonych pod skrzydłami amerykańskiego giganta?

Gameloft wprowadzi już za trzy dni nową aktualizację do gry Disney Dreamlight Valley, dzięki której fani animowanego filmu Potwory i Spółka, będą mieli okazje do ponownego spotkania się z ulubionymi bohaterami w świecie naprawdę dobrze przyjętej propozycji opracowanej na bazie licencji Disney'a.

Na wszystkich platformach fani już wkrótce będą mogli przenieść się do pełnej uśmiechu i dowcipów krainy, czerpiącej garściami właśnie z Potworów i Spółki, wraz z jej gwiazdami, jakimi są Sulley oraz Mike Wazowski!

Zapoznaj się również z: Nadszedł czas na konkurs Mój bohater filmu przygody!

Autorzy z francuskiej korporacji zdecydowali się przygotować zupełnie nową linię zadań do zaliczenia, której towarzyszyć będą liczne elementy dekoracyjne czy skórki, które będzie można zakupić w sklepie z przedmiotami Premium.

Aktualizacja Lovely Monsters. to gwarancja wyjątkowych nagród dostępnych tylko i wyłącznie w Monstropolis z motywem retro dekoracji oraz romantycznych historii i zdarzeń, które inspirowały pierwotną produkcję.

Disney Dreamlight Valley zalicza dziś premierę - 5 grudnia 2023 roku na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series SXbox Series X, Nintendo Switch oraz komputerach osobistych i urządzeniach mobilnych z systemami iOS.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners