Wyścigowe Disney Speedstorm zadebiutuje w modelu Free-To-Play!

lubiegrac news Wyścigowe Disney Speedstorm zadebiutuje w modelu Free-To-Play!
Wyścigowe Disney Speedstorm zadebiutuje w modelu Free-To-Play!Tamer Adas | 1 października 2023, 22:05

Ceniona, wyścigowa gra Disney Speedstorm zadebiutuje w modelu Free-To-Play, co jest sporą zmianą dotychczasowej strategii promocji produkcji, osadzonej w świecie animacji. Czego się można spodziewać po tej propozycji?

Gameloft oficjalnie zdecydował się ogłosić zmianę jednej ze swoich najważniejszych gier, która zupełnie zmieni swój dotychczasowy model dystrybucji na free-to-play, dzięki czemu wszyscy zainteresowani będą mogli zainwestować w ten tytuł.

Na wszystkich platformach gracze wraz z nowym sezonem mogą zapoznać się z hiszpańskim projektem, który tym razem operować będzie w klimacie rodem z animacji Aladdyn!

Zapoznaj się również z: Canal+ online - premiery październik 2023 roku, wśród nich horror Lamb, Masz ci losy czy Prześwietlenie

Nadszedł czas na nową postać, kolejne trasy, członków ekip oraz zestaw skórek i elementów dekoracyjnych, z których fani będą mogli skorzystać w ramach darmowej zawartości oraz płatnej przepustki sezonowej.

Dotychczas tytuł można było zakupić z pakietem wspierającego, ale obecnie wszystko się zmienia, o czym dotychczasowi fani z pewnością się przekonają, gdyż na nieco inne postawione zostaną aspekty.

Gra Disney Speedstorm trafiła na Xbox Series S, Xbox Series X, Xbox One, komputery osobiste, Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i PlayStation 5 we Wczesnym Dostępie wczoraj, 18 kwietnia 2023 roku.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: wyścigi, Disney,
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners