Amazon Gaming Prime ujawnił Marcową ofertę dla graczy posiadający płatną subskrypcję w 2023!

lubiegrac news Amazon Gaming Prime ujawnił Marcową ofertę dla graczy posiadający płatną subskrypcję w 2023!
Amazon Gaming Prime ujawnił Marcową ofertę dla graczy posiadający płatną subskrypcję w 2023!Kamil Adas | 1 marca 2023, 14:05

Zaledwie kilka dni temu Amazon Gaming Prime przedstawił nam najnowszą marcową ofertę w 2023 roku dla graczy posiadających płatny abonament, która już wkrótce będzie dostępna dla wszystkich. Jakie gry tym razem zostały umieszczone w ofercie? 

Amazon Gaming Prime postanawia odświeżyć swoją ofertę i przygotowuje dla posiadaczy płatnego abonamentu najnowszą marcową ofertę wraz z ciekawymi tytułami, jakie już wkrótce gracze będą mogli pobrać za darmo do swoich bibliotek.

Dodatkowo wśród nowości, którą gracze mogą sprawdzić znajdziemy, aż 7 tytułów. Między innymi w ofercie dostępne są takie produkcje, jak Book of Demons, Peaky Blinders: Mastermind, czy Baldur’s Gate: Enhanced Edition. Wspomnieć, musimy również o cenie abonamentu Prime Amazon Gaming na miesiąc, która wynosi 10,99 zł, a na cały rok 49 zł i w każdej chwili możemy ją anulować.

Zapoznaj się z: PlayStation Plus z Battlefieldem, Games With Gold kompromituje się, a Xbox Game Pass i Prime Gaming nie powalają... - Growe abonamenty: Marzec 2023

Nowości w Amazon Prime Gaming w marcu 2023

  • Baldur’s Gate: Enhanced Edition od 2 marca
  • Adios - od 9 marca
  • I am Fish - od 9 marca
  • Faraway 3: Arctic Escape - od 16 marca
  • Book of Demons - od 23 marca
  • Peaky Blinders: Mastermind - od 23 marca
  • City Legends: Trapping in Mirror Collector’s Edition - od 30 marca

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners