Wyjątkowe DLC przygotowano na Rok Smoka w Ghostrunner 2! One More Level i 505 Games dostarczają efektowny dodatek

lubiegrac giełda Wyjątkowe DLC przygotowano na Rok Smoka w Ghostrunner 2
Wyjątkowe DLC przygotowano na Rok Smoka w Ghostrunner 2! One More Level i 505 Games dostarczają efektowny dodatekTamer Adas | 9 lutego 2024, 21:05

Oficjalnie One More Level i 505 Games wypuściły Dragon Pack, wyjątkowy kosmetyczny DLC  na Rok Smoka. Fani Ghostrunnera 2 mogą się zapoznać z pakietem efektownie prezentujących się skórek na ramie, broń oraz na motocykl. Na co mogą liczyć gracze w tym zestawie?

Zgodnie z wcześniejszą tradycją One More Level i 505 Games wspierają swoją flagową grą, stawiając tym razem na smoczy motyw, odnoszący się do chińskiego Nowego Roku. Zainteresowanie mogą pozyskać pakiet Qi, obejmujący:

  • QiKieł (miecz i rękawice)
  • QiKosmos (miecz i rękawice)
  • QiŁuskowaty (miecz i rękawice)
  • Projekt Qi (motocykl)

Jack Wieży Dharma oraz na bezdrożach będzie mógł wyposażyć się w efektownie prezentujące się, niekiedy i efektownie mieniące się warianty sprzętu, który dostępny jest za około 20 złotych lub jako część Przepustki Sezonowej.

Zgodnie z wcześniejszą obietnicą w planach na czerwiec jest pakiet Heat, nieskończony tryb motocyklu zaimplementowany zostanie we wrześniu, natomiast rocznicowy zestaw ukaże się w październiku obecnego roku.

Przy okazji wypuszczono darmową aktualizację, za której sprawą tryb Roguerunner.exe wzbogacono o zupełnie nowe wyzwania, które sprawdzą fanów między innymi w skuteczności wykorzystywania wingsuita. Poprzez piąty etap roguelike'owych poziomów to jeszcze większa dawka atrakcji!

Zapoznaj się także z: TOP 10 najlepszych gier/serii w klimacie Cyberpunku. W co warto zagrać? Jakie gry są jeszcze przed nami?

Bardzo nas cieszy zaangażowanie i oddanie naszej społeczności, która ciągle szuka sposobów na to, by wykręcać coraz lepsze i bardziej imponującej wyniki w trybie Roguerunner.exe. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, wprowadzamy kolejne – po dodaniu specjalnego trybu hardcore – zmiany, które odświeżają i rozbudowują formułę zabawy. Mamy również nadzieję, że odkrywanie przygotowanych przez nas wyzwań przynosi graczom tyle satysfakcji, ile nam sprawia ich projektowanie. -  powiedział Szymon Bryła, szef studia One More Level.

Hitowy Ghostrunner 2 zadebiutował w zeszłym roku, 26 października 2023 r. na komputerach osobistych, PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

One More Level S.A. obecne jest na parkietach NewConnect.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners