Czy warto zarywać noc z The Game Awards 2023? Jak długa będzie tegoroczna edycja imprezy?

lubiegrac newsy hardware Czy warto zarywać noc z The Game Awards 2023? Jak długa będzie tegoroczna edycja imprezy?
Czy warto zarywać noc z The Game Awards 2023? Jak długa będzie tegoroczna edycja imprezy?Tamer Adas | 28 listopada 2023, 06:00

Wielkimi krokami zbliża się gala rozdania nagród The Game Awards 2023, tymczasem dowiedzieliśmy się jaka będzie mniej więcej długość wydarzenia oraz czego gracze mogą się spodziewać, a czego nie po tegorocznej edycji.

Geoff Keighley podzielił się kolejnymi informacjami dotyczącymi kolejnej edycji organizowanej przez niego oraz jego ekipę gali nagród The Game Awards. Po raz kolejny impreza odbędzie się w środku nocy naszego czasu i po raz kolejny zapowiada się na naprawdę spore rozmiarowo wydarzenie.

Przeczytaj też:

 

W trakcie sesji Q&A dowiedzieliśmy się, że podczas tegorocznej edycji spodziewać się możemy wielu niespodzianek oraz atrakcji, choć impreza naturalnie nie będzie się skupiać tylko i wyłącznie na ujawnianiu wcześniej znanych projektów. Autorzy ponownie spróbują zarządzić treścią i tradycyjnymi częściami TGA.

Po krytyce poprzednich edycji... Keighley .mimo wszystko zakłada, że i tegoroczne wydanie będzie czasowo wypadać podobnie względem poprzednich. W 2022 roku planowane było skrócenie formuły, ale przemówienie Chrisa Judge na tyle poruszyło wszystkich, że zdecydowano mu się nie przerywać. Jeżeli coś takiego się nie powtórzy, tak samo będzie w 2023.

Nie zabrakło także zapewnień o tym, że TGA 2023 będzie również imprezą, podczas której dojdzie do zwiększenia się ilości ochrony, tak aby uniknąć wpadek, jakie miały miejsce podczas minionej edycji i procesu przyznawania nagrody Elden Ringowi.

Gala The Game Awards 2023 odbędzie się już w nocy z 7 na 8 grudnia 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamingbolt.com/the-game-awards-2023-will-be-about-as-long-as-last-years-show https://gamingbolt.com/the-game-awards-2023-will-have-increased-security-says-geoff-keighley

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners