Dodatek Car Junkyard zadebiutuje w Gas Station Simulator w drugim kwartale 2024 roku

lubiegrac giełda Dodatek Car Junkyard zadebiutuje w Gas Station Simulator w drugim kwartale 2024 roku
Dodatek Car Junkyard zadebiutuje w Gas Station Simulator w drugim kwartale 2024 rokuTamer Adas | 22 stycznia 2024, 16:05

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że dodatek Car Junkyard zadebiutuje do Gas Station Simulator w drugim kwartale 2024 roku. Gracze na PC mogą się szykować do wydania rozszerzenia z nową dawką zawartości.

Polski producent DRAGO entertainment zdecydował się zdradzić, że przygotowuje się do premiery nowego DLC-ka do Gas Station Simulator zatytułowanego Car Junkyard. Posiadacze komputerów osobistych mogą się powoli nastawiać na nadejście szeregu nowości.

Tym razem akcja skupi się na złomowisku prowadzonym przez Benjamina oraz jego wyjątkową papugę, wspólnie prowadzą wyjątkowy zakład. To właśnie oni podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz zapewnią postaci szereg aktywności do podjęcia się, w ramach nowego biznesowego rynku.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że wersja podstawowa Gas Station Simulatora sprzedała się w przeszło milionie kopii na samych komputerach osobistych, dalej solidnie rozchodząc się i uzyskując dobre oceny ze strony społeczności graczy.

Przeczytaj też:

 

W październiku ubiegłego roku ogłosiliśmy strategię na lata 2024-2025. Nowo zapowiedziany dodatek jest potwierdzeniem jej realizacji. Tak jak podkreślaliśmy, w segmencie symulatorów koncentrujemy się na stałym rozwoju naszej flagowej produkcji Gas Station Simulator oraz jej uniwersum. Z tego względu, tylko w tym roku planujemy wydanie aż czterech płatnych dodatków z tego obszaru. Trzy są już zapowiedziane na platformie Steam: w Q1 wydany będzie Tidal Wave, w Q2 Car Junkyard, a w Q3 Shady Deals. Mamy nadzieję, że zostanie to docenione, zarówno przez graczy, jak i rynek kapitałowy. Cena dodatków oscylować będzie w przedziale od ¾ do pełnej wartości gry podstawowej, co oznacza planowane cztery premiery od DRAGO. – mówi Joanna Tynor, prezes zarządu DRAGO entertainment S.A.

 

Spółka DRAGO entertainment S.A. zadebiutowała 16 października 2023 roku na głównym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners