Dodatek do God of War Ragnarok zostanie ujawniony podczas The Game Awards 2023?

lubiegrac news Dodatek do God of War Ragnarok zostanie ujawniony podczas The Game Awards 2023?
Dodatek do God of War Ragnarok zostanie ujawniony podczas The Game Awards 2023?Tamer Adas | 2 listopada 2023, 07:10

Dodatek, a być może nawet samodzielne rozszerzenie do God of War Ragnarok zostanie ujawnione podczas The Game Awards 2023? Nowe pogłoski sugerują ujawnienie nowego projektu na końcówkę tego roku, co... sugeruje pewien nieźle przemyślany, możliwy sposób działania.

Sony Santa Monica i Sony Interactive Entertainment po cichu pracują nad swoim kolejnym projektem, tymczasem w sieci pojawiły się plotki o tym, że pierwsze efekty mamy poznać już naprawdę niebawem, gdyż jeszcze w tym roku!

Wcześnie pojawiały się doniesienia o tym, że przygotowywane są pół-kontynuację, które miałby stanowić odpowiedź na coraz dłuższe czasu produkcji kontynuacji poszczególnych gier. Wzorem nazwijmy to rozwiązania miałbyś dodatek z Milesem Moralesem do Spider-Mana, który można było ogrywać samodzielnie.

Przeczytaj również: Oto data The Game Awards 2023. Kiedy odbędzie się tegoroczna edycja gali rozdania nagród?

Źródła redakcji Areajugones wspominają o tym, że tego typu rozwinięcie ma dotyczyć także ostatniego God of Wara, prezentując wydarzenia po zakończeniu gry podstawowej. Przy okazji udało im się uzyskać wskazanie, że ujawnienie tego projektu miałoby się odbyć pod koniec tego roku.

W zasadzie idealnym miejscem dla wielkiego ujawnienia takiego dodatku mogłaby być coroczna już gala The Game Awards. Czy tak się stanie, jeszcze nie wiemy, równie dobrze nagle możemy się doczekać ujawnienia State of Play, gdzie rozszerzenie może okazać się główną gwiazdą mini show.

Czy tak się faktycznie stanie dowiemy się za kilka tygodni, niemniej wyraźnie widać, że zachodzą kolejne zmiany w działaniu PlayStation Studios, które ostatnio było w ewidentnym kryzysie. Miejmy nadzieję na to, że bez względu na wszystko, doczekamy się czegoś naprawdę ekscytującego i jakościowego.

Omawiany God of War Ragnarok ukazał się niemalże rok temu, 9 listopada 2022 roku. Gra jest dostępna na PlayStation 4 i PlayStation 5.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://gamerant.com/rumor-god-of-war-ragnarok-half-sequel-reveal/

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners