Dodatek Old World - Wonders and Dynasties zadebiutował z mnóstwem nowych wydarzeń, cech oraz niezwykłych cudów do zbudowania

lubiegrac news Dodatek Old World - Wonders and Dynasties zadebiutował
Dodatek Old World - Wonders and Dynasties zadebiutował z mnóstwem nowych wydarzeń, cech oraz niezwykłych cudów do zbudowaniaTamer Adas | 12 stycznia 2024, 21:20

Wczorajszego popołudnia oficjalnie na rynku pojawił się dodatek Old World - Wonders and Dynasties, nowe rozszerzenie Mohawk Games oraz Hooded Horse. Autorzy zabierają nas do rywalizacji z jeszcze większą głębią strategiczną i licznymi, zaskakującymi sytuacjami...

Mohawk Games oraz Hooded Horse wczoraj wypuścił dodatek Wonders & Dynasties do swojej dalej rozwijanej gry 4X: Old World. Poprzez nowe rozszerzenie gracze mogą  liczyć na zwiększenie się głębi taktycznej.

Nowa zawartość skupia się nie tylko na elementach ze starożytnego obszaru basenu Morza Śródziemnego. W ten sposób zabawa wzbogaciła się o kolejne 100 wydarzeń powiązanych poprzez dynastie.

Zapoznaj się także z: Top 10 gier 4X, wielkich strategii, z którymi o wiele szybciej miną Wam gorące, letnie wieczory

Jednocześnie fani kombinacji będą się musieli zmierzyć z kolejnymi 21 cechami oraz 30 liderami, którzy będą mogli stanąć do walki lub obrony swoich praw dziedzicznych oraz królewskich.

Zabawa wzbogaciła się także o osiem cudów świata, w tym słynną Królewską Bibliotekę w Heliopolis, natomiast lider Kartaginy, Hanno Nawigator został znacząco przemodelowany, aby zachować lepszy balans pomiędzy rozgrywką oraz przeszłością tej postaci.

Old World zaliczyło premierę 5 maja 2020 roku na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Old World
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners