Dodatek The Awakened King do Remnant 2 doczekał się ogłoszenia daty premiery! Jedyny Król powróci już niebawem...

lubiegrac news Dodatek The Awakened King do Remnant 2 doczekał się ogłoszenia
Dodatek The Awakened King do Remnant 2 doczekał się ogłoszenia daty premiery! Jedyny Król powróci już niebawem...Tamer Adas | 2 listopada 2023, 10:25

Poznaliśmy datę premiery The Awakened King nowego dodatku do gry Remnant 2, który jeszcze w tym miesiącu zaoferuje graczom możliwość stanięcia przeciwko zupełnie nowemu, mrocznemu zagrożeniu.

Samodzielnie lub w pakiecie DLC-ków, gracze mogą pozyskać dostęp do nowej przygody, w ramach której fani Remnant 2 będą mogli zmierzyć się z tytułowym przeciwnikiem oraz podległym mu potworom.

Przeczytaj też:

 

Jedyny Król przebudził się, będąc spragnionym krwi, po którą wybierze się wraz ze swoimi podwładnymi. Krok po kroku próbują zdobyć świat oraz doprowadzić do sytuacji, gdy możliwe będzie dokonanie zemsty na tych, którzy poprzednim razem ich powstrzymali.

Krok po kroku rzeczywistość zaczyna ogarniać mrok, a Losomn staje się miejscem niebezpiecznym do życia, gdzie odnaleźć się mogą tylko i wyłącznie przerażające bestie oraz przeciwnicy.

Poprzez rozszerzenie możliwe jest zapoznanie się z nowymi wydarzeniami, opowieścią, nowym archetypem w postaci Ritualisty, nowymi bossami oraz cennymi przedmiotami, na które będzie można pozyskać.

Dodatek The Awakened King do Remnant 2 zadebiutuje już 14 listopada 2023 roku.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: Remnant 2
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners