Doktor Sen, kontynuacja horroru Lśnienie na finałowym zwiastunie

lubiegrac news Doktor Sen, kontynuacja horroru Lśnienie na finałowym zwiastunie
Doktor Sen, kontynuacja horroru Lśnienie na finałowym zwiastunieAgata Dudek | 10 września 2019, 20:00

Jeszcze tej jesieni na ekranach kin zadebiutuje kontynuacja horroru Lśnienia, w reżyserii Mike'a Flanagana zatytułowana: Doktor Sen. Tymczasem film straszy na nowym zwiastunie. 
 
Miłośnicy kinowych mocnych wrażeń nie mogą narzekać. Świat kina pozwala im bowiem w miarę często wkroczyć w świat fantazji i lęku. W kinach właśnie druga część horroru Kinga, zatytułowana To: Rozdział 2, wkrótce serial horror Marianne na Netflixie, a już pod koniec października, świat i listopad - Polska,  kontynuacja dreszczowca Stanleya Kubicka, opartego na prozie Kinga, zatytułowanego Lśnienie, tym razem nosząca tytuł: Doktor Sen
 
Doctor Sleep, w Polsce znany jako Doktor Sen, horror w reżyserii Mike'a Flanagana, który ma na swoim koncie kilka mrocznych filmów, między innymi: Nawiedzony dom na wzgórzu, Oculus, Gra Geralda, Zanim się obudzę, Hush i innezaprezentowany został na finałowym zwiastunie filmowym. 
 
 
Doktor Sen kontynuuje historię Danny'ego Torrance'a, rozgrywając się 40 lat po jego przerażającym pobycie w hotelu Overlook w The Shining. Nieodwracalnie zraniony traumą, którą przeżył w dzieciństwie, Dan Torrance walczy o pozorny spokój. Zostaje on jednak zachwiany, gdy na swojej drodze napotyka Abrę, odważną nastolatkę z jej własnym potężnym darem zwanym "lśnieniem". Wiedziona instynktem dziewczyna, uznając, że Dan podziela jej moc, szuka go, by móc razem stanąć do walki z bezlitosną organizacją zwaną  "Prawdziwym Węzłem", grupą, która nienawidzi ludzi obdarzonych niecodziennymi zdolnościami. Dan zmuszony jest zatem do ujawnienia swoim mocy, jednocześnie ponownie mierząc się z lękami własnej przeszłości. 
 
W rolach głównych nadchodzącego tej jesieni horroru: Ewan McGregor, Rebecca Ferguson i nowa gwiazda Kyliegh Curran, a także Carl Lumbly, Zahn McClarnon, Emily Alyn Lind, Bruce Greenwood, Jocelin Donahue, Alex Essoe i Cliff Curtis.
 
Film swoją światową premierę ma mieć 30 października. Do polskich kin zawita z pewnym opóźnieniem, 15 listopada 2019 roku.
 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners