Ponownie Dragon's Dogma 2 zachwyca swoim zwiastunem! To będzie kolejny hit Capcomu? - CS 2023

lubiegrac news Ponownie Dragon's Dogma 2 zachwyca swoim zwiastunem! To będzie kolejny hit Capcomu? - CS 2023
Ponownie Dragon's Dogma 2 zachwyca swoim zwiastunem! To będzie kolejny hit Capcomu? - CS 2023Tamer Adas | 13 czerwca 2023, 00:40

Podczas Capcom Showcase - czerwiec 2023 nie mogło zabraknąć świetnie i efektownie prezentującego się Dragon's Dogma 2, które ma szansę okazać się kolejnym Capcomowym super hitem. Czego się zatem możemy spodziewać tym razem?

Dragon's Dogma 2 na Capcom Showcase - czerwiec 2023

Capcom zdecydował się zabrać swojego flagowego RPG-a na własne czerwcowe wydarzenie, gdzie tytuł błyszczał na tle dość mało imponującego zachodniego gracza portfolio. Trzeba firmie oddać, że jej nowa produkcja w świecie fantasy zapowiada się naprawdę ładnie.

Z charakterystycznym, azjatyckim stylem Capcom spróbuje przekonać do siebie graczy, poszukujących intrygującego i świeżego RPG-a, nastawionego dodatkowo na pojedynki z potężnymi bossami, którzy stanowią zagrożenie nie tylko ze względu na swój rozmiar.

Przeczytaj również: Poniedziałek spokojnie zamyka Capcom Showcase (czerwiec) 2023! Co zostanie zaprezentowane podczas wydarzenia?

Druga Dragon's Dogma ma w zasadzie wszystko, aby stać się potencjalnym hitem, kluczem będzie zachowanie poziomu oraz zaoferowanie nieźle działającej kooperacji, która stanowiła sporą zaletę oryginalnej części z 2012 roku.

Dragon's Dogma 2 nie ma daty premiery. Gra zmierza na komputerach osobistych, PlayStation 5 oraz Xbox Series S i Xbox Series X.

Zwiastun Dragon's Dogma 2 z Capcom Showcase - czerwiec 2023

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners