Dragon's Dogma 2 z nowym gameplayem. Ulepszona jedynka

lubiegrac news Dragon's Dogma 2 z nowym gameplayem. Ulepszona jedynka
Dragon's Dogma 2 z nowym gameplayem. Ulepszona jedynkasomnambulik | 21 września 2023, 20:00

Nagranie rozgrywki z Dragon's Dogma 2 trafiło na serwis YouTube, a pochodzi z tegorocznej edycji Tokyo Game Show. Wygląda bardzo podobnie do części pierwszej, co wcale nie jest minusem.

Pierwsza odsłona Dragon's Dogma miała premierę w 2012 roku i była grą specyficzną, ale bardzo ciekawą, a co najważniejsze, szalenie grywalną. Rok później wydano reedycję o podtytule Dark Arisen, która otrzymała masę nowej zawartości w postaci dużej osobnej lokacji, dodatkowych przedmiotów, wrogów oraz zadań. Jeżeli mielibyśmy opisać tę grę bardzo krótko, to powiedzielibyśmy, że jest to japońskie wyobrażenie europejskiego fantasy. Wszystko niby takie nasze, ale pełne dalekowschodnich naleciałości, między innymi dlatego jest to produkcja niesamowicie interesująca i warta sprawdzenia.

Przeczytaj też: In The Fire, psychologiczny thriller ze zjawiskami paranormalnymi, o psychiatrze i jej dziwnym synu

Oryginalną mechanikę stanowi na pewno możliwość tworzenia pomocników (tak jakbyśmy tworzyli swojego bohatera), którzy będą przemierzać z nami świat gry, a co jeszcze lepsze, istnieje opcja wypożyczania swoich pomagierów innym graczom i vice versa. Nagrany materiał prezentujący rozgrywkę jest fragmentem demo, które uczestnicy TGS 2023 mogli ograć w miejscu imprezy. Niestety jakość klipu pozostawia wiele do życzenia, ponieważ nie jest to przechwycony ekran z rozgrywką, a nagranie telewizora, na którym widać jak ktoś gra. Na pierwszy rzut oka Dragon's Dogma 2 wygląda bardzo podobnie do części pierwszej, ale w żadnym wypadku nie jest to wada, bowiem jedynka była grą naprawdę dobrą i wielu graczy (w tym ja) chciałoby więcej tego samego, tylko lepiej, a wygląda na to, że właśnie coś takiego dostaniemy.

 

 

Dragon's Dogma 2 nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Gra zmierza na Xbox Series S, Xbox Series X, komputery osobiste i PlayStation 5.

Karta na Steam

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: https://www.youtube.com/watch?v=r0JyQBIbu6A

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners