Drake: Gang Wars to nowa, rozbudowana aktualizacja do EVERSPACE 2!

lubiegrac news Drake: Gang Wars to nowa, rozbudowana aktualizacja do EVERSPACE 2!
Drake: Gang Wars to nowa, rozbudowana aktualizacja do EVERSPACE 2!Tamer Adas | 26 czerwca 2022, 07:10

Dwa dni temu oficjalnie ujawniono aktualizację Drake Gang Wars, która ma niebawem wprowadzić do EVERSPACE 2 szereg nowości, stanowiących największą tego typu dawkę treści w dotychczasowej historii gry.

ROCKFISH Games zdecydowało się przy okazji Letniej Wyprzedaży na Steamie zapowiedzieć, że już wkrótce ich najnowsza gra EVERSPACE 2 doczeka się największej aktualizacji w ramach Wczesnego Dostępu.

Zapoznaj się także z:

 

Twórcy co prawda są niezwykle zadowoleni z faktu, że cały czas udaje im się utrzymać średnią pozytywnych ocen na Steam na poziomie 90%, niemniej kolejne dawki poprawek oraz nowości.

Studio z Hamburga postanowiła wprowadzić nowe systemy, frakcje, zadania czy obszary. Tytuł także pod względem wizualnym doczekał się wyraźnego postępu, oferując jeszcze atrakcyjniejszą postać.

Planowane są kolejne działania przy okazji odbywającego się Letniej wyprzedaży na Steamie, gdzie planowane są kolejne pokazy oraz omówienia tego, jak gra się zmieniła i co jeszcze może zostać oficjalnie wprowadzone w najbliższych miesiącach oraz tygodniach.

Wspomniana gra EVERSPACE 2 w pełnej wersji ma trafić na rynek w 2023 roku na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych i Xbox One, Xbox S oraz Xbox X.

Everspace 2 na GOG.com

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners