ROCKFISH Games rozszerza aktualizację Drake Gang Wars do Everspace 2! Co nowego zdecydowano się tym razem dodać?

lubiegrac news ROCKFISH Games rozszerza aktualizację Drake Gang Wars do
ROCKFISH Games rozszerza aktualizację Drake Gang Wars do Everspace 2! Co nowego zdecydowano się tym razem dodać?Tamer Adas | 6 sierpnia 2022, 07:15

Niemieckie studio ROCKFISH Games zdecydowało się wprowadzić kolejne nowości w ramach aktualizacji Drake Gang Wars, dodającej do rozgrywki Wczesnego Dostępu gry Everspace 2 nowy system gwiezdny, podwodne obszary, pakiet pobocznych misji oraz szereg nowości dla frakcji.

W ramach zupełnie nowego systemu gwiezdnego gracze mogą liczyć na przeszło tuzin ręcznie przygotowanych krajobrazów, przepiękne widoki, efektowne projekty poszczególnych miejscówek oraz powiązanie ich ze specjalnymi wyzwaniami i zadaniami. To właśnie tutaj trwać będzie rywalizacja pomiędzy frakcjami Zurilia, Coalition oraz Retaliator.

To między innymi z nimi powiązane są nowe poboczne zadania, właśnie w ramach Drake'a, opracowane obecnie pod kątem najbardziej zaangażowanych graczy, jednocześnie podnosząc poziom gracza do 25 oraz zapewniając perki dla pilotów. To samo dotknęło nawet Tareena, znanego z dodatku do pierwszego EVERSPACE'a - Encounters.

Odświeżono grono pasywnych umiejętności dla podklas statków oraz wprowadzono zupełnie nowe atrybuty broni, dzięki czemu możliwa jest jeszcze lepsza możliwość dostosowania statków do naszego stylu. Zaimplementowana wsparcie dla TrackIR oraz AMD FSR.

Odnotować należy również fakt, że po raz pierwszy w historii twórcy zdecydowali się przecenić swój projekt o 25%, zapewniając w ten sposób jeszcze bardziej atrakcyjną kwotę, szczególnie w kontekście podniesienia jej przy okazji premiery pełnego wydania.

Zapoznaj się również z: Wydawca i twórcy Midnight Fight Express prezentują drugi materiał zza kulis nadchodzącej w tym miesiącu gry!

Dzięki pełnym pasji odbiorcom robienie i sprzedawanie gier kosmicznych ewoluowało z długo ignorowanej niszy do wyróżniającego się konkurencją rynku - powiedział CEO i współzałożyciel ROCKFISH Games, Michael Schade. - Podczas gdy inne tytuły i marki przez lata ciągle się rozwijały, a nowe kosmiczne tytuły pojawiają się co chwila, oferując całą gamę mechanik oraz światów rozszerzających gatunek wierzymy, że EVERSPACE 2 zapewni unikatowe doświadczenia, które już zostały ocenione pozytywnie przez 90% recenzji na platformie Steam. Tym razem nasz zespół przeszedł samych siebie porywającymi, wybuchowymi akcjami w lawowych terenach Drake’a i eksplorowaniem lodowych planet oraz innych mroźnych asteroid w przestrzeni kosmicznej. Moje ulubione to jednak te, gdzie musimy zejść pod wodę aby rozbroić miny i umieścić swoje własne ładunki wybuchowe w gigantyczniej, do połowy zatopionej stacji kosmicznej. Nie widziałem czegoś takiego wcześniej w żadnej grze i nie możemy się doczekać reakcji naszych fanów. -

 

Znadująca się we Wczesnym Dostępie gra EVERSPACE 2 ma w pełnej wersji ma trafić na rynek w 2023 roku na konsolach PlayStation 5, PlayStation 4, komputerach osobistych i Xbox One, Xbox Series S oraz Xbox Series X.

Everspace 2 na GOG.com

 

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners