Nadciąga DreamHack Winter 2022, listopadowe wielkie święto e-sportu w iście festiwalowym stylu!

lubiegrac e-sport Nadciąga DreamHack Winter 2022, listopadowe wielkie święto e-sportu w iście festiwalowym stylu!
Nadciąga DreamHack Winter 2022, listopadowe wielkie święto e-sportu w iście festiwalowym stylu!Tamer Adas | 23 września 2022, 23:09

Już w końcówce listopada oficjalnie odbędzie się DreamHack Winter 2022, kolejny wielki festiwal e-sportowy z masą aktywności. Co zostanie zorganizowane tym razem w Jönköping w Szwecji?

Na terenie Elmia Congress Center rozpocznie się kolejny DreamHack, nastawiony na e-sportową rywalizację, pokazu, festiwalowy klimat, cosplay, pomniejsze turnieje oraz konkursy, odbywające się w ramach segmentu expo! Na miejscu pojawi się wielka strefa freeplay z najnowszymi PC-tami.

Na miejscu odbędą się światowe finały 2. sezonu ESL Impact, kobiecych zawodów w Counter-Strike: Global Offensive, odbywających się w ramach ostatniej inicjatywy ESL Gaming z programu #GGFORALL z pulą nagród na poziomie 123 tysięcy dolarów.

Uczestnicy będą mogli stanąć do rywalizacji nie tylko w CS-a, ale także w Rocket League oraz wiele innych tytułów. Na miejscu pojawią się liczne niespodzianki oraz zawody dla społeczności. To jednak nie koniec, ponieważ na miejscu pojawi się także strefa Creators Hub, skupiona na internetowych twórcach poświęcających swój czas dla fanów.

Przeczytaj również: Epic Games przygotował dla graczy z okazji świętowanie piątych urodzin Fortnite nowe zadania!

To zawsze jest ekscytujące, gdy możemy sprowadzić DreamHack z powrotem do domu, do miejsca, gdzie wszystko się zaczęło w Szwecji - powiedział Chrostoffer Melin, Director of DreamHack Festivals. - Doświadczenie festiwalu nie ma sobie równych i jest otwarte dla wszystkich, niezależnie od tego, czy chcesz przynieść swój własny komputer czy nie. Nie możemy się doczekać, aby po raz kolejny podzielić się tym doświadczeniem z naszą społecznością. -

Jesteśmy dumni, że możemy sprowadzić ESL Impact, który jest częścią naszego programu GGFORALL, do Szwecji i na festiwal DreamHack Winter w tym roku - powiedziała Charlie Sirc, Impact Product Manager w ESL FACEIT Group. - Szczerze wierzymy, że powiedzenie 'it's not Good Game until it's Good Game for all' skupia się na przesuwaniu granic, aby ostatecznie uczynić gaming i esport przestrzenią inkluzywną i pełną szacunku. Oglądanie ogromnie utalentowanych kobiet rywalizujących w ESL Impact będzie niesamowitym doświadczeniem dla wszystkich uczestniczących w DreamHack Winter. -

DreamHack Winter 2022 odbędzie się już od 24 do 27 listopada 2022 roku w Jönköping w Szwecji.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Tagi: zawody, e-sport, ESL,
Komentarze [0]:

Inne newsy

Polecane teksty

Powiązane teksty

Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners