Nieźle ocenione DREDGE otrzymało trzecią aktualizację!

lubiegrac news Nieźle ocenione DREDGE otrzymało trzecią aktualizację!
Nieźle ocenione DREDGE otrzymało trzecią aktualizację!Tamer Adas | 18 września 2023, 17:55

Tegoroczny hit z segmentu indie: DREDGE doczekało się wprowadzenia trzeciej aktualizacji, dodającej do zabawy szereg ciekawych nowości, skupionych nie tylko na aspektach wizualnych gry.

Black Salt Games i Team17 zdecydowały się wprowadzić trzecią aktualizację do swojej gry DREDGE, dostarczającej graczom zupełnie nowe opcje personalizacji oraz dostosowania swojego statku do preferencji.

Boat Paint, czyli malowanie statku jest pierwszą i najważniejszą nowości, za której sprawą gracze mogą zmodyfikować swoją łajbę zgodnie z własną wizją oraz pragnieniami.

Zapoznaj się także z: Egzorcysta papieża, horror o nawiedzeniach, bazujący na faktach ma datę premiery na HBO Max

Rozgrywka wzbogaciła się o kolekcję nowych, zmieniających swoją pozycję wysp, gdzie gracze odnajdą szereg niespodzianek, a i zupełnie nowe tajemnice kryją się w nieco innych sferach mapy. Autorzy zadbali o to, że z trybem fotograficznym będziemy mogli wszystko uwiecznić.

Zupełnie nowe sprzęty jesteśmy w stanie zbudować, natomiast specjalne zmysły sprawiają, że gracze będą mogli skuteczniej poradzić sobie na mrocznych wodach po zmroku...

Niezależne DREDGE ukazało się 30 marca 2023 roku na komputerach osobistych, Nintendo Switch, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S oraz Xbox One.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Gra: DREDGE
Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners