Drelich. Bad Luck Jakuba Ćwieka otrzymało interaktywne słuchowisko z gwiazdorską obsadą aktorską!

lubiegrac news Drelich. Bad Luck Jakuba Ćwieka otrzymało interaktywne
Drelich. Bad Luck Jakuba Ćwieka otrzymało interaktywne słuchowisko z gwiazdorską obsadą aktorską!Tamer Adas | 9 października 2023, 16:30

Powieść Drelich. Bad Luck autorstwa Jakuba Ćwieka doczekała się stworzenia interaktywnego słuchowiska z mocną, gwiazdorską obsadą aktorską! Produkcję audio można odebrać tym razem w zupełnie nowej formie.

Współczesna literatura zmienia się na naszych oczach, czego najlepszym przykładem jest zupełnie nowe słuchowsko Drelich. Bad Luck, oparte o pracę Jakuba Ćwieka oraz wielki wysiłek reżysera audio Marcina Kardacha oraz jego zespołu.

Zapoznaj się także z: Brakuje Wam chwil na relaks? Te gry mogą okazać się dla Was świetnymi propozycjami na końcówkę 2023 roku!

W interaktywnej formule zapoznać się można z opowieścią, mogąc wpływać na fabułę, podejmować decyzje oraz ostatecznie odciskając swoje piętno na zakończeniu historii. Poprzez nowe rozwiązania możliwe było płynnej oraz atrakcyjnej formy, potrafiącej dodatkowo uwypuklić umiejętności twórcze czy wizję bestsellerowego autora.

Autor ze swoim wydawnictwem Pulp Books starają się poszukiwać nowych rozwiązań oraz pomysłów, które mają poszerzać horyzonty oraz przekonywać do zainteresowania literaturą, odchodząc od dotychczasowych standardów.

Wspomniane słuchowisko doczekało się mocnej obsady aktorskiej, w której znalazło się miejsce dla Grzegorza Daukszewicza jako Marka Drelicha, w Drozdowskich wcielają się Edyta oraz Cezary Pazurowie, a istotne role otrzymali także między innymi Filip Kosior, Przemek Corso, Kamila Pruban czy wspomniany Marcin Kardach.

Przeczytaj też:

 

Najważniejszym celem tego słuchowiska było pokazanie, że można przekraczać pewne konwencje i oddać odpowiedzialność za zakończenie opowieści w ręce odbiorców. Tym bardziej cieszę się, że udało nam się zgromadzić zespół naprawdę fajnych ludzi, którzy z zaangażowaniem i pozytywną energią podjęli się realizacji tego projektu - mówi Jakub Ćwiek, autor słuchowiska.

Byłem zaskoczony tym, w jak wiele różnych stron w ogóle może potoczyć się opowieść. Nawet w życiu wszystko wydaje się prostsze - jest albo, albo. Tymczasem tutaj mamy niewiarygodną ilość prawdopodobnych zakończeń – mówi Cezary Pazura, odtwórca jednej z głównych ról.

"Drelich. Bad Luck" Jakuba Ćwieka w formie słuchowiska można poznać za pośrednictwem aplikacji PulpUp (ebook oraz wersja audio).

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners