Polskia strategia Drill Deal - Oil Tycoon zagościła na konsolach PlayStation i Xbox

lubiegrac giełda Polskia strategia Drill Deal - Oil Tycoon zagościła na konsolach PlayStation i Xbox
Polskia strategia Drill Deal - Oil Tycoon zagościła na konsolach PlayStation i XboxTamer Adas | 29 maja 2023, 10:00

Oficjalnie kilka dni temu Drill Deal - Oil Tycoon trafiło na konsole PlayStation i Xbox, gdzie gracze mogą się zapoznać z niezwykłą strategią ekonomiczną wybraną w ładną i dopracowaną wokselową oprawę graficzną.

Produkcja opracowana w zeszłym roku przez A2 Softworks i Manager Games S.A. ostatecznie 26 maja zagościła na konsolach PlayStation oraz Xbox, gdzie gracze mogą sprawdzić ekonomiczną strategię znaną i cenioną na komputerach osobistych i Nintendo Switch.

Zapoznaj się również z: Wydarzenie Summer Game Fest 2023 powróci cyfrowo oraz stacjonarnie!

Utrzymana w ładnej i zabawnej otoczce propozycja zaoferuje graczom aż 8 scenariuszy pełnych atrakcji, różnorodnych, niekiedy bardzo szalonych wyzwań oraz misji i celów do zrealizowania, choć nie zabrakło także klasycznego trybu sandbox z większą porcją swobody.

W trakcie kilkunastu godzin gracze mogą zająć się zarządzaniem platformową wiertniczą, dążąc do jej opłacalności oraz rozwoju sposobu funkcjonowania, zmagając się przy okazji ze sporymi zdarzeniami i zwrotami akcji w trakcie kryzysów.

Przeczytaj też:

 

To gra, która powinna przypaść do gustu graczom lubiącym tytuły w stylu m.in. Two Point Hospital, Prison Architect czy Factory Town. Drill Deal – Oil Tycoon wyróżnia się przy tym swoim własnym charakterem, uroczą stylistyką i przemyślanym zbalansowaniem poszczególnych mechanik i elementów rozgrywki – mówi CEO Manager Games S.A., Tomasz Sobiecki.

Drill Deal - Oil Tycoon ukazało się 9 marca 2022 roku na komputerach osobistych. Wersje na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i  Xbox Series X, Xbox Series S premierę zaliczyły 26 maja 2023 roku, a w kwietniu zagościło na Nintendo Switch.

Za przygotowanie portów odpowiada Ultimate Games S.A. notowane na parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych.

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners