Po komputerach, tym razem DROS zdobędzie serca graczy na Nintendo Switchu

lubiegrac news Po komputerach, tym razem DROS zdobędzie serca graczy na Nintendo Switchu
Po komputerach, tym razem DROS zdobędzie serca graczy na Nintendo Switchuredakcja | 6 marca 2024, 15:35

Oficjalnie dowiedzieliśmy się, że steampunkowa gra DROS zadebiutuje w tym roku na Nintendo Switchu! Propozycję już teraz mogą sprawdzić posiadacze komputerów, za sprawą przygotowanej wersji demonstracyjnej oraz pełnego wydania.

RedDeerGames, jeden z najbardziej znanych wydawców gier na Nintendo Switcha, zapowiedział wraz ze studiem emergeWorlds nawiązał współpracę nad wydaniem ich produkcji DROS. Połączenie sił, niczym tytułowego Drosa i Kapitana spowoduje wydanie wersji na urządzenie Wielkiego N i ucieczkę z Alchemy Tower jeszcze w tym roku.

Wspomniane DROS to steampunkowa gra fantasy z mrocznymi smaczkami, gdzie dwójka bohaterów – Dros i Kapitan – starają się wydostać z wieży Alchemika. Ich pierwsze spotkanie było szczęśliwym przypadkiem, ale właśnie to zwiększa szansę na przetrwanie w trakcie tej niebezpiecznej przygody.

Pełna wersja produkcji pojawi się na Nintendo Switch w 2024 roku. Już teraz do sprawdzenia i ogrywania jest na Steamie (na komputerach) wersja demonstracyjna oraz pełnoprawna gra.

Przeczytaj również: Top 10 gier 4X, wielkich strategii, z którymi o wiele szybciej miną Wam gorące, letnie wieczory

Jesteśmy bardzo szczęśliwi z powodu podjętej współpracy z RedDeer.Games i nachodzącą wersją Dros'a na Nintendo Switch! Już niedługo kolejne grono graczy będzie mogło doświadczyć wyjątkowego gameplayu i naszego własnego świata fantasy. – mówi Tim Molony, Producer, emergeWorlds.

Wraz z Drosem i Kapitanem zmierzamy ku wielkiej przygodzie w Alchemy Tower. Nie byłoby to możliwe gdyby nie utalentowny zespół emergeWords. Nie mogę się doczekać, kiedy gracze Nintendo Switch dostaną grę w swoje ręce. – mówi Marta Raczyńska-Wasiak, Marketing Director, RedDeer.Games.

DROS w 2024 roku zadebiutuje na Nintendo Switch. Wcześniej 20 lipca 2023 tytuł zagościł na komputerach osobistych.

 

Śledź nas na google news - Obserwuj to, co ważne w świecie gier!

źródło: Informacja prasowa

Komentarze [0]:
Copyright © lubiegrac.pl.

Wszelkie Prawa Zastrzeżone.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu
Lubiegrac.pl

reklama

redakcja

regulamin

rss

SocialMedia

Partners